Aktualności

Trener Janusz Niedźwiedź po sparingu z Pogonią

Trener Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź skomentował wygrany przez jego podopiecznych 2:0 sparing z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Janusz Niedźwiedź (trener Widzewa Łódź):

Pozytywy po tym spotkaniu to oczywiście wygrana oraz to, że nie straciliśmy bramki, choć przeciwnik stworzył sobie przynajmniej jedną dogodną okazję. Musimy się wystrzegać takich błędów i nie pozwalać rywalowi choćby na takie pojedyncze akcje pod naszą bramką. Nie graliśmy jeszcze w taki sposób, jakbyśmy sobie wszyscy życzyli. Przed nami jeszcze sporo pracy i musimy maksymalnie wykorzystać ten tydzień, który pozostał nam do ligi.

Na pewno pozytywny był sposób, w jakim zdobyliśmy pierwszego gola - to była taka klasyczna akcja, którą chciałbym, abyśmy rozgrywali: na wysokiej szybkości, z kilkoma celnymi podaniami i skutecznym wykończeniem. Druga bramka była inna niż pierwsza, bardziej bezpośrednia, ale też mogła się podobać - dwa dobre podania i gol. Nadal czeka nas dużo pracy nad zachowaniami, zarówno w ataku, jak i w obronie, aby płynność gry oraz powtarzalność były na wyższym poziomie.

Cieszy nas to, że część zawodników, która ostatnio miała problemy ze zdrowiem, dołączyła do reszty zespołu. Zadebiutował dziś też w sparingu Tomek Dejewski. Tydzień, który nam pozostał do meczu z Sandecją, chcemy wykorzystać do maksimum.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela