Aktualności

Trener Cecherz wierzy w nowych piłkarzy

Szkoleniowiec Widzewa Łódź doskonale zna największe atuty zawodników, którzy wzmocnili właśnie jego zespół. Wierzymy, że wiosną będzie w stanie w pełni je wykorzystać.

Co o każdym z zakontraktowanych w piątek piłkarzy sądzi Przemysław Cecherz?

Marcin Nowak

- Ci, którzy pamiętają wcześniejsze czasy Widzewa, znają tego zawodnika doskonale. Pełnił on w nim nawet funkcję kapitana. Na pewno przemawiają za nim: spore doświadczenie, dość duże umiejętności i charyzma w szatni. Uważam, że na pozycji środkowego obrońcy Marcin może nam dać bardzo dużo - zaznacza szkoleniowiec.

Paweł Broniszewski

- Bardzo dobrze wyszkolony technicznie chłopak, bardzo mądry piłkarsko, stworzony do gry kombinacyjnej i ataków pozycyjnych. Dysponuje bardzo dobrym uderzeniem z dystansu i umiejętnościami zmiany strony gry, dobrymi przerzutami piłki. Widzi peryferycznie. Orientuje się, co dzieje się za jego plecami. Będzie na pewno pozytywną postacią w naszym zespole - zauważa trener.

Dawid Kamiński

- Jest to zawodnik "szarpany", bardzo szybki. Nie odpuszcza. Kapitalnie spisuje się jako napastnik, zarówno w odbiorze, jak i w wychodzeniu na prostopadłą piłkę. Może statystyki na dzień dzisiejszy tego nie mówią, bo miał problemy ze skutecznością, ale w najbliższym czasie, po odpowiednich treningach i przy regularnej grze to się poprawi. Dawid ma wszelkie predyspozycje, by strzelać bramki: dobre uderzenie, umiejętność gry głową, szybkość, siłę, odpowiedni i tajming ruszania do przodu - przekonuje opiekun Widzewa.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 26.07.2017 r.

Trening 26.07.2017 r.

Tabela rozgrywek

1 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 75
2 ŁKS Łódź 73
3 Widzew Łódź 66
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 62
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 55
6 Sokół Ostróda 54
7 Pelikan Łowicz 53
Pełna tabela