Aktualności

Trener Cecherz wierzy w nowych piłkarzy

Szkoleniowiec Widzewa Łódź doskonale zna największe atuty zawodników, którzy wzmocnili właśnie jego zespół. Wierzymy, że wiosną będzie w stanie w pełni je wykorzystać.

Co o każdym z zakontraktowanych w piątek piłkarzy sądzi Przemysław Cecherz?

Marcin Nowak

- Ci, którzy pamiętają wcześniejsze czasy Widzewa, znają tego zawodnika doskonale. Pełnił on w nim nawet funkcję kapitana. Na pewno przemawiają za nim: spore doświadczenie, dość duże umiejętności i charyzma w szatni. Uważam, że na pozycji środkowego obrońcy Marcin może nam dać bardzo dużo - zaznacza szkoleniowiec.

Paweł Broniszewski

- Bardzo dobrze wyszkolony technicznie chłopak, bardzo mądry piłkarsko, stworzony do gry kombinacyjnej i ataków pozycyjnych. Dysponuje bardzo dobrym uderzeniem z dystansu i umiejętnościami zmiany strony gry, dobrymi przerzutami piłki. Widzi peryferycznie. Orientuje się, co dzieje się za jego plecami. Będzie na pewno pozytywną postacią w naszym zespole - zauważa trener.

Dawid Kamiński

- Jest to zawodnik "szarpany", bardzo szybki. Nie odpuszcza. Kapitalnie spisuje się jako napastnik, zarówno w odbiorze, jak i w wychodzeniu na prostopadłą piłkę. Może statystyki na dzień dzisiejszy tego nie mówią, bo miał problemy ze skutecznością, ale w najbliższym czasie, po odpowiednich treningach i przy regularnej grze to się poprawi. Dawid ma wszelkie predyspozycje, by strzelać bramki: dobre uderzenie, umiejętność gry głową, szybkość, siłę, odpowiedni i tajming ruszania do przodu - przekonuje opiekun Widzewa.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela