Aktualności

Transmisja z meczu Widzew Łódź - Ruch Chorzów

W piątek (28 stycznia) o godzinie 13:00 rozpocznie się kolejne sparingowe spotkanie czerwono-biało-czerwonych. Tym razem gracze Janusza Niedźwiedzia zmierzą się z trzecią drużyną 2. ligi - Ruchem Chorzów.

Mecz Widzew Łódź - Ruch Chorzów rozpocznie się w piątek 28 stycznia o godzinie 13:00 na sztucznym boisku przy Małachowskiego. Kibice RTS-u będą mogli obejrzeć spotkanie na żywo w ośrodku treningowym oraz na WidzewTV. Transmisja jest bezpłatna i ogólnodostępna, a będzie można ją obejrzeć na kanale klubowej telewizji (KLIKNIJ). Zapraszamy do oglądania i kibicowania piłkarzom Widzewa w ich trzecim meczu kontrolnym w 2022 roku.

Towarzyskie starcie z Ruchem Chorzów skomentują Marcin Tarociński i Antoni Figlewicz, a dostęp do transmisji będzie dostępny dla kibiców Widzewa Łódź za darmo. Przy tej okazji tradycyjnie zachęcamy do wsparcia klubowej telewizji WidzewTV. Dzięki cyklicznym wpłatom ze strony kibiców, którzy przekazują miesięcznie jedynie 9,99 zł, klubowa TV może tworzyć nowe formaty dla widzów, a także realizować darmowe transmisje sparingów pierwszej drużyny i meczów Akademii Widzewa.

WSPIERAJ WIDZEW TV [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Widzew Łódź - GKS Tychy 25.06.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 77
2 Widzew Łódź 62
3 Arka Gdynia 61
4 Korona Kielce 56
5 Odra Opole 51
6 Chrobry Głogów 50
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela