Aktualności

Transmisja z meczu Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice

W sobotę 22 stycznia o godz. 12:00 w drugim zimowym sparingu Widzew Łódź zagra z Chojniczanką Chojnice. Transmisję z tego spotkania, jak również późniejszego meczu rezerw, będzie można bezpłatnie obejrzeć w WidzewTV.

Dla obu zespołów będzie to drugi mecz kontrolny w ramach zimowych przygotowań. Tydzień temu łodzianie przegrali 1:3 z Siarką Tarnobrzeg, a zespół Tomasza Kafarskiego wygrał 4:0 z trzecioligowym Świtem Skolwin.

Sparing Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice rozpocznie się w sobotę 22 stycznia o godzinie 12:00 na sztucznym boisku w ośrodku przy ul. Małachowskiego. Klub przygotował dla kibiców transmisję na żywo za pośrednictwem WidzewTV. Jest ona bezpłatna i ogólnodostępna, a będzie można ją obejrzeć na kanale klubowej telewizji (KLIKNIJ). Mecz nie będzie dostępny z odtworzenia po ostatnim gwizdku sędziego.

Po zakończeniu rywalizacji pierwszej drużyny na sztucznej murawie przy ul. Małachowskiego zaprezentuje się ekipa rezerw. Zawodników Patryka Czubaka czeka pojedynek z Sokołem Aleksandrów Łódzki. To spotkanie również będzie dostępne na kanale WidzewTV na YouTube w oddzielnej transmisji.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela