Aktualności

Transmisja z meczu Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź

Transmisji z meczu 18. kolejki między Sandecją Nowy Sącz a Widzewem Łódź będzie można wysłuchać za pośrednictwem Widzew.FM.

Na zakończenie osiemnastej serii gier podopieczni Janusza Niedźwiedzia zmierzą się z zajmującą jedną z czołowych lokat w lidze Sandecją Nowy Sącz. Zawodnicy z Małopolski w trwającym sezonie regularnie punktują, także w meczach z drużynami z czuba tabeli. Podopieczni Dariusza Dudka przegrali jednak niespodziewanie ze Skrą Częstochowa na zakończenie rundy jesiennej. W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w bieżącej kampanii na nowopołożonej murawie w Nowym Sączu padła zaledwie jedna bramka - z rzutu karnego Dawida Pietrzkiewicza pokonał Mikołaj Kwietniewski.

Widzewiacy w ostatnim meczu przegrali wysoko z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po dotkliwej porażce gracze Janusza Niedźwiedzia będą chcieli szybko się odkuć i pokazać, że cztery bramki stracone w starciu z Podbeskidziem były wypadkiem przy pracy.

Relacja radiowa ze spotkania będzie dostępna za pośrednictwem oficjalnej strony klubu, na kanale WidzewTV na YouTube, na stronie Widzew.FM oraz w aplikacji mobilnej. Transmisję Widzew.FM będzie można zsynchronizować z obrazem generowanym przez telewizję Polsat Box Go. Spotkanie z Sandecją skomentuje Marcin Tarociński.

KUP PAKIET POLSAT BOX GO I WSPIERAJ WIDZEW

***

Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź / poniedziałek 22 listopada godz. 18:00 / transmisja radiowa: Widzew.FM i WidzewTV / transmisja telewizyjna: Polsat Box Go.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Widzew Łódź - Wisła Kraków 02.12.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 41
2 Widzew Łódź 38
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 ŁKS Łódź 29
Pełna tabela