Aktualności

Transmisja na żywo z meczu Astoria Szczerców - Widzew Łódź

Zapraszamy na transmisję live z meczu Astoria Szczerców - Widzew Łódź. Dla wszystkich kibiców Widzewa transmisja z meczu wyjazdowego jest dostępna w systemie - Obejrzyj, zapłać ile chcesz.

Przy okienku transmisji widoczne będą 3 przyciski - Zapłać 2 zł, Zapłać 5 zł oraz Zapłać 9 zł. Płatność jest dobrowolna. Dokonanie zapłaty za transmisje nie wpływa na sposób jej działania, ale pozwala nam rozwijać projekt transmisji z meczów Widzewa. 

Transmisje z meczów Widzewa są na etapie testowym. W najbliższym meczu chcemy przetestować nowe rozwiązanie techniczne - nadawanie sygnału z wykorzystaniem serwerów typu CDN. Taki sposób transmisji będzie jednym z trzech do wyboru. Po meczu prosimy o zgłoszenie uwag do tego sposobu nadawania na adres tv@laczynaswidzew.pl 

W przypadku problemów z oglądaniem transmisji prosimy o przełączenie się na inny rodzaj streamingu. 

Wszystkich kibiców chcących obejrzeć transmisję zapraszamy do zalogowania się i aktywowania transmisji na stronie https://www.laczynaswidzew.pl/transmisja-live

Początek transmisji planowany jest na godzinę 15:30 - oczywiście jest to uzależnione od warunków technicznych jaki zastaniemy na miejscu. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wokół meczu z GKS Wikielec 20.05.2018

Wokół meczu z GKS Wikielec 20.05.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 63
2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 61
3 Polonia Warszawa 53
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 53
5 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 46
6 Kaczkan Huragan Morąg 45
7 Ursus Warszawa 44
Pełna tabela