Aktualności

Transmisja na żywo z meczu Astoria Szczerców - Widzew Łódź

Zapraszamy na transmisję live z meczu Astoria Szczerców - Widzew Łódź. Dla wszystkich kibiców Widzewa transmisja z meczu wyjazdowego jest dostępna w systemie - Obejrzyj, zapłać ile chcesz.

Przy okienku transmisji widoczne będą 3 przyciski - Zapłać 2 zł, Zapłać 5 zł oraz Zapłać 9 zł. Płatność jest dobrowolna. Dokonanie zapłaty za transmisje nie wpływa na sposób jej działania, ale pozwala nam rozwijać projekt transmisji z meczów Widzewa. 

Transmisje z meczów Widzewa są na etapie testowym. W najbliższym meczu chcemy przetestować nowe rozwiązanie techniczne - nadawanie sygnału z wykorzystaniem serwerów typu CDN. Taki sposób transmisji będzie jednym z trzech do wyboru. Po meczu prosimy o zgłoszenie uwag do tego sposobu nadawania na adres tv@laczynaswidzew.pl 

W przypadku problemów z oglądaniem transmisji prosimy o przełączenie się na inny rodzaj streamingu. 

Wszystkich kibiców chcących obejrzeć transmisję zapraszamy do zalogowania się i aktywowania transmisji na stronie https://www.laczynaswidzew.pl/transmisja-live

Początek transmisji planowany jest na godzinę 15:30 - oczywiście jest to uzależnione od warunków technicznych jaki zastaniemy na miejscu. 


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Turniej Piłkarski Dzieci i Młodzieży w Sędziejowicach 10.11.2017

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 34
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 34
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 30
4 Huragan Morąg 30
5 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28
6 Victoria Sulejówek 25
7 Olimpia Zambrów 24
Pełna tabela