Aktualności

Transmisja meczu ze Zniczem w WidzewTV i Telewizji Polskiej

Wszyscy kibice, którzy nie będą mogli być w sobotę na stadionie przy al. Piłsudskiego 138, spotkanie łodzian ze Zniczem obejrzeć mogą bezpłatnie w WidzewTV, TVP3 i TVP Sport.

Spotkanie ze Zniczem, którego początek przewidziany jest na godzinę 17:00, pokazywane będzie w otwartym i ogólnodostępnym kanale WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ). Transmisja nadawana będzie również w wyższej jakości na stronie widzew.com i w aplikacji mobilnej. Dostęp do niej kosztować będzie jeden punkt, zgodnie z cennikiem transmisji klubowej telewizji (SPRAWDŹ).

Studio meczowe WidzewTV rozpocznie się o godzinie 16:30, a jego gospodarzem tradycyjnie będzie Arkadiusz Stolarek, który później komentować będzie mecz w duecie z Dariuszem Postolskim. Po meczu z kolei na kibiców czekać będą na żywo analizy i rozmowy z bohaterami boiskowych wydarzeń.

Mecz ze Zniczem wyemituje również Telewizja Polska, która korzystać będzie z sygnału realizowanego przez WidzewTV. TVP3 pokaże występ widzewiaków na żywo w łódzkim paśmie regionalnym, a TVP Sport w ramach łączonej transmisji z meczami GKS Katowice - Resovia i Legionovia - Górnik Łęczna na swoim kanale telewizyjnym, ale również za pośrednictwem tvpsport.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Zachęcamy do oglądania meczu i dopingowania czerwono-biało-czerwonych w walce zwycięstwo i awans do I ligi!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela