Aktualności

Transmisja meczu z Olimpią Grudziądz

W środę 8 maja o godzinie 19:10 Widzew zmierzy się w #SerceŁodzi z Olimpia Grudziądz. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi WidzewTV.

Najbliższy przeciwnik Widzewa jest jednocześnie bezpośrednim rywalem łodzian w walce o awans do I ligi. Na dwie kolejki przed końcem sezonu Olimpia zajmuje piąte miejsce w tabeli i do trzeciej, ostatniej premiowanej awansem lokaty, którą zajmują właśnie czerwono-biało-czerwoni, traci dwa oczka. Transmisję z tak emocjonująco zapowiadającego się spotkania przeprowadzi w środę WidzewTV.

Spotkanie tradycyjnie skomentują Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Studio przedmeczowe powinno się rozpocząć o godzinie 18:25, a gośćmi specjalnymi w nim będą: były piłkarz Widzewa, a obecnie trener w klubowej Akademii - Sebastian Madera oraz doskonale znany w Łodzi dziennikarz stacji Canal+ - Żelisław Żyżyński. Poprowadzi je Arkadiusz Stolarek, a dostępne będzie, podobnie jak studio pomeczowe, w którym gościć będziemy między innymi Tomasza Łapińskiego oraz konferencja prasowa, w paśmie otwartym WidzewTV na kanale klubowej telewizji w serwisie YouTube. Aby obejrzeć mecz, należy z kolei wejść na stronę https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje i zakupić transmisję. Serdecznie zapraszamy!

***

Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz / środa 8 maja 2019 roku, godz. 19:10


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Widzew II Łódź - Włókniarz Pabianice 18.05.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela