Aktualności

Transmisja meczu z Górnikiem Łęczna w WidzewTV

Najbliższe domowe spotkanie Widzewa kibice obejrzeć będą mogli za pośrednictwem darmowej transmisji w realizowanej przez klubową telewizję.

Środowe spotkanie Widzewa, w którym rywalem łodzian będzie Górnik Łęczna, kibice czerwono-biało-czerwonych obejrzeć będą mogli na wiele sposobów. Mecz, który pokazany zostanie na żywo przez telewizję publiczną, transmitowany będzie również przez WidzewTV. Produkcję klubowej telewizji obejrzeć będzie można za pośrednictwem kanału WidzewTV w serwisie YouTube, poprzez bezpośrednią transmisję na oficjalnym profilu klubu na Facebooku i w Aplikacji Mobilnej Widzew Łódź.

Przebieg spotkania tradycyjnie relacjonować w WidzewTV będą Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Ten ostatni poprowadzi również studio przedmeczowe i pomeczowe, w trakcie których rozmawiać będzie z gośćmi ze świata sportu. Około kwadrans po zakończeniu spotkania, w ramach relacji na żywo, transmitowana będzie również pomeczowa konferencja prasowa z udziałem trenerów obu zespołów. Zapraszamy do WidzewTV.

***

Widzew Łódź - Górnik Łęczna / środa 21 sierpnia 2019 r., godz. 18:50


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Widzew Łódź - Ingulec Petrowe 18.02.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela