Aktualności

Transmisja meczu z Górnikiem Łęczna w WidzewTV

Najbliższe domowe spotkanie Widzewa kibice obejrzeć będą mogli za pośrednictwem darmowej transmisji w realizowanej przez klubową telewizję.

Środowe spotkanie Widzewa, w którym rywalem łodzian będzie Górnik Łęczna, kibice czerwono-biało-czerwonych obejrzeć będą mogli na wiele sposobów. Mecz, który pokazany zostanie na żywo przez telewizję publiczną, transmitowany będzie również przez WidzewTV. Produkcję klubowej telewizji obejrzeć będzie można za pośrednictwem kanału WidzewTV w serwisie YouTube, poprzez bezpośrednią transmisję na oficjalnym profilu klubu na Facebooku i w Aplikacji Mobilnej Widzew Łódź.

Przebieg spotkania tradycyjnie relacjonować w WidzewTV będą Dariusz Postolski i Arkadiusz Stolarek. Ten ostatni poprowadzi również studio przedmeczowe i pomeczowe, w trakcie których rozmawiać będzie z gośćmi ze świata sportu. Około kwadrans po zakończeniu spotkania, w ramach relacji na żywo, transmitowana będzie również pomeczowa konferencja prasowa z udziałem trenerów obu zespołów. Zapraszamy do WidzewTV.

***

Widzew Łódź - Górnik Łęczna / środa 21 sierpnia 2019 r., godz. 18:50


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Trening przy ul. Małachowskiego 19.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela