Aktualności

Transmisja meczu z GKS-em w TVP3, relacja live w Widzew.FM

Z uwagi na brak zgody klubu gospodarza na przeprowadzenie transmisji na żywo z meczu Widzewa z GKS-em w Katowicach spotkanie to obejrzeć będzie można jedynie za pośrednictwem Telewizji Polskiej.

WidzewTV w zaistniałych okolicznościach tym razem szykuje dla kibiców relację radiową z meczu. Poprowadzi ją Arkadiusz Stolarek, a słuchać jego komentarza będzie można za pośrednictwem klubowego radia. Znajdziecie je na widzew.com oraz w aplikacji mobilnej Widzew Łódź.

Z uwagi na decyzję gospodarzy tym razem transmisja telewizyjna realizowana będzie jedynie przez ekipę Telewizji Polskiej. Wszyscy zainteresowani kibice mecz obejrzeć mogą w związku z tym na antenie TVP3 w niedzielnym paśmie sportowym. Transmisja, zgodnie z zapowiedzią nadawcy, dostępna powinna być również na sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Zachęcamy do śledzenia relacji radiowej w Widzew.FM i oglądania spotkania za pośrednictwem przekazu Telewizji Polskiej. Niedzielne spotkanie Widzewa Łódź z GKS-em rozpocznie się w Katowicach punktualnie o godzinie 13:05.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pierwszy trening 03.08.2020

Pierwszy trening 03.08.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 63
2 Widzew Łódź 59
3 GKS Katowice 59
4 Bytovia Bytów 52
5 Resovia 52
6 Stal Rzeszów 51
7 Garbarnia Kraków 50
Pełna tabela