Aktualności

Transmisja meczu z Elaną Toruń bezpłatna

Sponsorem transmisji sparingu z Elaną Toruń została firma Sport w Regionie Sp. z o.o., właściciel portalu lodzkisport.pl.

Mając na uwadze zdanie kibiców oraz dzięki inicjatywie Remigiusza Brzezińskiego, członka Stowarzyszenia RTS Widzew, udało się zawrzeć umowę z firmą Sport w Regionie Sp. z o.o., która zdecydowała się zostać sponsorem transmisji meczu z Elaną Toruń.

Klubowa telewizja po awansie Widzewa Łódź do Fortuna 1 Ligi została pozbawiona możliwości transmitowania meczów ligowych, co stanowiło ważne źródło finansowania całego projektu. Pomimo braku praw telewizyjnych do realizacji transmisji na żywo, Klub udostępniał kibicom bezpłatnie rejestrowany własnymi kamerami zapis, skróty oraz kulisy spotkań, jak i zapewniał komentarz na żywo w WidzewFM. W ostatnich miesiącach oficjalna telewizja Widzewa Łódź organizowała również między innymi darmowe relacje na żywo z meczów grup młodzieżowych Akademii Widzewa, futsalu i koszykówki.

Mamy nadzieję, że transmisje kolejnych meczów sparingowych będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, a fani przed monitorami będą mogli wspólnie obserwować poczynania drużyny trenera Enkeleida Dobiego. Zapewniamy również, że stanowisko kibiców jest ważnym głosem, branym pod uwagę przy podejmowaniu decyzji przez władze Klubu. Fani, którzy już zdążyli zakupić punkty w panelu WidzewTV otrzymają zwrot pieniędzy.

W najbliższych dniach poinformujemy o rozwiązaniu, które pozwoli Klubowi wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców, w tym posiadaczy karnetów, chcących oglądać zimowe sparingi Widzewa Łódź.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 01.03.2021

Trening 01.03.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 27
8 Odra Opole 24
9 Puszcza Niepołomice 23
10 Widzew Łódź 23
11 Chrobry Głogów 22
12 Korona Kielce 21
13 Stomil Olsztyn 20
Pełna tabela