Aktualności

Transition Technologies PSC nowym najemcą loży biznesowej

Specjalizująca się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań IT dla przemysłu firma Transition Technologies PSC w rundzie wiosennej zajmie jedną z lóż biznesowych na stadionie przy al. Piłsudskiego.

Transition Technologies PSC jest firmą należącą do grupy kapitałowej Transition Technologies - polskiego holdingu informatycznego. Jako jej spółka-córka specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań IT dla przemysłu. Aktywnie działa w takich obszarach, jak Rozszerzona Rzeczywistość (AR), Connected Product Lifecycle Management, Internet Rzeczy (IoT) czy Outsourcing, dzięki którym pomaga polskim i zagranicznym klientom realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Firma zatrudnia ponad 400 specjalistów programowania, pracujących w kilku biurach w Polsce (Łódź, Kielce, Białystok, Zielona Góra, Poznań) oraz za granicą.

W rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 firma zajmie jedną z lóż biznesowych na stadionie przy al. Piłsudskiego. - Jesteśmy dumni, że możemy dołożyć cegiełkę do odbudowy wielkiego klubu, jakim jest Widzew. Wierzymy, że co roku będziemy mogli świętować awanse Widzewa aż do ekstraklasy. Wielu z nas wychowało się na sukcesach łódzkiego klubu, m.in. awansie do Ligi Mistrzów czy meczach z Atletico Madryt i Borussią Dortmund. Mamy nadzieję, że już niedługo Widzew będzie znów grał z takimi właśnie drużynami, jak równy z równym - powiedział Szymon Bartkowiak, CEO Transition Technologies PSC.

Na co dzień firma współpracuje z liderami w branży. Posiada partnerstwa Microsoft Mixed Reality, Microsoft Gold Certified Partner, PTC Partner Network, AWS Partner Network oraz Atlassian Solution Partner Enterprise.

Transition Technologies PSC aktywnie działa w obszarze Rozszerzonej Rzeczywistości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzimych klientów, jako pierwsza firma w Polsce rozbudowała funkcję głosowej obsługi narzędzia RealWear, dzięki czemu polski klient może sterować narzędziem w swoim ojczystym języku.

W ciągu roku eksperci firmy uczestniczą w roli prelegentów w licznych konferencjach (PTC LiveWorx w Bostonie, Rossmann Innovation Day, DevForge czy webcastach), w trakcie których przedstawiają nie tylko konkretne realizacje i ich efekty wdrożenia, ale przede wszystkim potencjał drzemiący w nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://ttpsc.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela