Aktualności

Toyota Łódź Auto Podlasie partnerem Widzewa

Widzewska rodzina systematycznie się powiększa. Do partnerów Widzewa Łódź dołączył salon Toyota Łódź Auto Podlasie.

Współpraca z Toyotą Łódź Auto Podlasie to kolejny krok na drodze prowadzącej do wiązania się Widzewa Łódź z silnymi, rozpoznawalnymi markami. Firma będzie obecna na banerach reklamowych, w mediach społecznościowych, a także w strefie VIP na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. - Toyota jest liderem w branży motoryzacyjnej i mamy nadzieję, że przy naszym wsparciu również Widzew odzyska swoje należne miejsce na piłkarskiej mapie Polski. Jestem przekonany, że to będzie współpraca owocna dla obu stron - powiedział Paweł Sławiński, odpowiedzialny za marketing w firmie.

Łódzki oddział Toyoty powstał w 2010 r. Przez ten czas firma systematycznie zyskiwała zaufanie klientów, co w rezultacie doprowadziło do tego, że w 2017 r. Toyota Łódź Auto Podlasie stała się liderem z najwyższym udziałem na rynku lokalnym.

Firma zajmuje się sprzedażą samochodów nowych, używanych oraz szeroko pojętą obsługą posprzedażową - zaczynając od obsługi serwisowej, a kończąc na sprzedaży części oraz naprawach blacharsko-lakierniczych.

Więcej o nowym partnerze Widzewa Łódź dowiedzieć się można na stronie internetowej http://www.toyota-lodz.com.pl/ oraz profilu facebookowym https://www.facebook.com/Toyota.Lodz/.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta SP 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela