Aktualności

Toyota Łódź Auto Podlasie partnerem Widzewa

Widzewska rodzina systematycznie się powiększa. Do partnerów Widzewa Łódź dołączył salon Toyota Łódź Auto Podlasie.

Współpraca z Toyotą Łódź Auto Podlasie to kolejny krok na drodze prowadzącej do wiązania się Widzewa Łódź z silnymi, rozpoznawalnymi markami. Firma będzie obecna na banerach reklamowych, w mediach społecznościowych, a także w strefie VIP na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. - Toyota jest liderem w branży motoryzacyjnej i mamy nadzieję, że przy naszym wsparciu również Widzew odzyska swoje należne miejsce na piłkarskiej mapie Polski. Jestem przekonany, że to będzie współpraca owocna dla obu stron - powiedział Paweł Sławiński, odpowiedzialny za marketing w firmie.

Łódzki oddział Toyoty powstał w 2010 r. Przez ten czas firma systematycznie zyskiwała zaufanie klientów, co w rezultacie doprowadziło do tego, że w 2017 r. Toyota Łódź Auto Podlasie stała się liderem z najwyższym udziałem na rynku lokalnym.

Firma zajmuje się sprzedażą samochodów nowych, używanych oraz szeroko pojętą obsługą posprzedażową - zaczynając od obsługi serwisowej, a kończąc na sprzedaży części oraz naprawach blacharsko-lakierniczych.

Więcej o nowym partnerze Widzewa Łódź dowiedzieć się można na stronie internetowej http://www.toyota-lodz.com.pl/ oraz profilu facebookowym https://www.facebook.com/Toyota.Lodz/.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela