Aktualności

TOM-DRUK nadal z Widzewem

Firma TOM-DRUK zdecydowała się przedłużyć umowę sponsorską z Widzewem. - Chcemy być wciąż obecni w procesie odbudowy Widzewa i nawiązywać kolejne nowe relacje biznesowe - mówi Tomasz Wolak, właściciel firmy.

Firma TOM-DRUK nadal będzie najemcą jednej z lóż na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Będzie również wspierać klub m.in. w zakresie drukowania biletów, a jej logo będzie eksponowane zarówno na obiekcie, jak i na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych klubu.

- Partnerem Widzewa zostaliśmy w połowie 2017 r. i kontynuacja tej współpracy była dla nas oczywista. Chcemy być wciąż obecni w procesie odbudowy klubu i nawiązywać kolejne nowe relacje biznesowe - mówi Tomasz Wolak, właściciel firmy. - Oczywiście bardzo ważna jest także możliwość eksponowania naszego logo oraz utrwalania świadomości marki TOM-DRUK wśród kibiców, zarówno tych odwiedzających stadion, jak i śledzących widzewskie media - dodaje.

Drukarnia TOM-DRUK powstała w 1998 r. w Łodzi. Zajmuje się produkcją etykiet samoprzylepnych, drukowanych metodą fleksograficzną. Posiada nowoczesny park maszynowy, który stwarza możliwość wydruku wysokiej jakości etykiet samoprzylepnych i nie tylko. Firma oferuje etykiety samoprzylepne, drukowane na papierach, foliach i innych specjalistycznych surowcach. Ponadto, zajmuje się sprzedażą drukarek i taśm termotransferowych. TOM-DRUK posiada własne biuro projektowe, które oferuje szereg usług z zakresu projektowania i obróbki etykiet. Jakość usług, przystępne ceny i krótkie terminy realizacji to główne atuty działu graficznego.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.tomdruk.pl i zapoznania się z ofertą naszego Partnera.

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening na stadionie 01.06.2020

Trening na stadionie 01.06.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela