Aktualności

The Red One Whisky - druga limitowana seria ponownie w sprzedaży

W piątek 21 stycznia w oficjalnym sklepie Widzewa Łódź rozpocznie się dystrybucja serii B The Red One Whisky.

W grudniu do sprzedaży trafiła limitowana seria The Red One Whisky. W partii znalazło się 1910 butelek sygnowanych literą A, które rozeszły się w ciągu kilkunastu godzin.

Po wielu sygnałach od kibiców, a także po przeprowadzeniu ankiety w mediach społecznościowych, Klub zdecydował się na wykorzystanie zapisu w umowie z dystrybutorem i wypuszczenie drugiej, a zarazem ostatniej, serii The Red One Whisky. Partia będzie oznaczona literą B i również wyniesie 1910 unikatowych butelek. Cena pojedynczej butelki wyniesie 99 zł, a w zestawie z pudełkiem i dwoma szklankami 179 zł.

Trunek, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów czterokrotnego mistrza Polski, będzie dostępny w stacjonarnej siedzibie oficjalnego sklepu Widzewa Łódź i w sklepie internetowej od godz. 11:00 w piątek 21 stycznia aż do wyczerpania zapasów. Przypominamy, że w przypadku zakupów w internecie możliwy jest jedynie odbiór osobisty w sklepie przy al. Piłsudskiego 138.

Już niebawem na bazie marki The Red One zostanie przygotowana zupełnie nowa odsłona Widzewskiej whisky. Nowy produkt będzie różnił się od poprzednika szatą graficzną, butelką, a także zawartością. Szczegóły na jego temat zostaną podane niebawem.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Miedź Legnica - Widzew Łódź 15.05.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 74
2 Widzew Łódź 59
3 Arka Gdynia 58
4 Korona Kielce 55
5 Odra Opole 48
6 Chrobry Głogów 47
7 Sandecja Nowy Sącz 47
Pełna tabela