Aktualności

Terminarz rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej - runda jesienna 2017/2018

Wiemy już, z kim podopieczni Macieja Malesy zainaugurują rozgrywki łódzkiej klasy okręgowej. W weekend 19-20 sierpnia podejmą Stal Głowno.
Gracze z Głowna jeszcze nie tak dawno rywalizowali z pierwszą drużyną Widzewa. Kiedy łodzianie awansowali do III ligi, Stal zanotowała spadek i miniony sezon spędziła właśnie na szóstym poziomie rozgrywkowym w kraju. Mimo usilnych starań, podopieczni Tomasza Szcześniaka nie zdołali ponownie powrócić do IV ligi - zajęli drugie miejsce, za plecami Boruty Zgierz.
 
Stal to nie jedyna drużyna, która w przeszłości mierzyła się z Widzewem w IV lidze. Wśród rywali ekipy Macieja Malesy są również Andrespolia Wiśniowa Góra, LKS Rosanów i Zawisza Rzgów.
 
Kibiców z pewnością bardzo interesuje również data derbów Łodzi. Spotkanie z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego odbędzie się w ramach ostatniej jesiennej kolejki, rozgrywanej w dniach 11-12 listopada.
 
Kolejka 1 - 19-20 sierpnia
 
Sokół II Aleksandrów Łódzki - ŁKS II Łódź
LKS Sarnów - Termy Uniejów
Orzeł Parzęczew - UKS SMS Łódź
GKS Bedlno - Zawisza Rzgów
LKS Rosanów - Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Andrespolia Wiśniowa Góra - Górnik Łęczyca
Widzew II Łódź - Stal Głowno
 
Kolejka 2 - 23 sierpnia
 
ŁKS II Łódź - Stal Głowno
Górnik Łęczyca - Widzew II Łódź
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Pabianice - PTC Pabianice
Zawisza Rzgów - LKS Rosanów
UKS SMS Łódź - GKS Bedlno
Termy Uniejów - Orzeł Parzęczew
Sokół II Aleksandrów Łódzki - LKS Sarnów
 
Kolejka 3 - 26-27 sierpnia
 
LKS Sarnów - ŁKS II Łódź
Orzeł Parzęczew - Sokół II Aleksandrów Łódzki
GKS Bedlno - Termy Uniejów
LKS Rosanów - UKS SMS Łódź
PTC Pabianice - Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Włókniarz Pabianice
Widzew II Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Stal Głowno - Górnik Łęczyca
 
Kolejka 4 - 2-3 września
 
ŁKS II Łódź - Górnik Łęczyca
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Stal Głowno
Włókniarz Pabianice - Widzew II Łódź
Zawisza Rzgów - Andrespolia Wiśniowa Góra
UKS SMS Łódź - PTC Pabianice
Termy Uniejów - LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - GKS Bedlno
LKS Sarnów - Orzeł Parzęczew
 
Kolejka 5 - 9-10 września
 
Orzeł Parzęczew - ŁKS II Łódź
GKS Bedlno - LKS Sarnów
LKS Rosanów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
PTC Pabianice - Termy Uniejów
Andrespolia Wiśniowa Góra - UKS SMS Łódź
Widzew II Łódź - Zawisza Rzgów
Stal Głowno - Włókniarz Pabianice
Górnik Łęczyca - Włókniarz Konstantynów Łódzki
 
Kolejka 6 - 13 września
 
ŁKS II Łódź - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Włókniarz Pabianice - Górnik Łęczyca
Zawisza Rzgów - Stal Głowno
UKS SMS Łódź - Widzew II Łódź
Termy Uniejów - Andrespolia Wiśniowa Góra
Sokół II Aleksandrów Łódzki - PTC Pabianice
LKS Sarnów - LKS Rosanów
Orzeł Parzęczew - GKS Bedlno
 
Kolejka 7 - 16-17 września
 
GKS Bedlno - ŁKS II Łódź
LKS Rosanów - Orzeł Parzęczew
PTC Pabianice - LKS Sarnów
Andrespolia Wiśniowa Góra - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Widzew II Łódź - Termy Uniejów
Stal Głowno - UKS SMS Łódź
Górnik Łęczyca - Zawisza Rzgów
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Włókniarz Pabianice
 
Kolejka 8 - 23-24 września
 
ŁKS II Łódź - Włókniarz Pabianice
Zawisza Rzgów - Włókniarz Konstantynów Łódzki
UKS SMS Łódź - Górnik Łęczyca
Termy Uniejów - Stal Głowno
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Widzew II Łódź
LKS Sarnów - Andrespolia Wiśniowa Góra
Orzeł Parzęczew - PTC Pabianice
GKS Bedlno - LKS Rosanów
 
Kolejka 9 - 30 września-1 października
 
LKS Rosanów - ŁKS II Łódź
PTC Pabianice - GKS Bedlno
Andrespolia Wiśniowa Góra - Orzeł Parzęczew
Widzew II Łódź - LKS Sarnów
Stal Głowno - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Górnik Łęczyca - Termy Uniejów
Włókniarz Konstantynów Łódzki - UKS SMS Łódź
Włókniarz Pabianice - Zawisza Rzgów
 
Kolejka 10 - 7-8 października
 
ŁKS II Łódź - Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź - Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Górnik Łęczyca
LKS Sarnów - Stal Głowno
Orzeł Parzęczew - Widzew II Łódź
GKS Bedlno - Andrespolia Wiśniowa Góra
LKS Rosanów - PTC Pabianice
 
Kolejka 11 - 14-15 października
 
PTC Pabianice - ŁKS II Łódź
Andrespolia Wiśniowa Góra - LKS Rosanów
Widzew II Łódź - GKS Bedlno
Stal Głowno - Orzeł Parzęczew
Górnik Łęczyca - LKS Sarnów
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Sokół II Aleksandrów Łódzki
Włókniarz Pabianice - Termy Uniejów
Zawisza Rzgów - UKS SMS Łódź
 
Kolejka 12 - 21-22 października
 
ŁKS II Łódź - UKS SMS Łódź
Termy Uniejów - Zawisza Rzgów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Włókniarz Pabianice
LKS Sarnów - Włókniarz Konstantynów Łódzki
Orzeł Parzęczew - Górnik Łęczyca
GKS Bedlno - Stal Głowno
LKS Rosanów - Widzew II Łódź
PTC Pabianice - Andrespolia Wiśniowa Góra
 
Kolejka 13 - 28-29 października
 
Andrespolia Wiśniowa Góra - ŁKS II Łódź
Widzew II Łódź - PTC Pabianice
Stal Głowno - LKS Rosanów
Górnik Łęczyca - GKS Bedlno
Włókniarz Konstantynów Łódzki - Orzeł Parzęczew
Włókniarz Pabianice - LKS Sarnów
Zawisza Rzgów - Sokół II Aleksandrów Łódzki
UKS SMS Łódź - Termy Uniejów
 
Kolejka 14 - 4-5 listopada
 
ŁKS II Łódź - Termy Uniejów
Sokół II Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź
LKS Sarnów - Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew - Włókniarz Pabianice
GKS Bedlno - Włókniarz Konstantynów Łódzki
LKS Rosanów - Górnik Łęczyca
PTC Pabianice - Stal Głowno
Andrespolia Wiśniowa Góra - Widzew II Łódź
 
Kolejka 15 - 11-12 listopada
 
Widzew II Łódź - ŁKS II Łódź
Stal Głowno - Andrespolia Wiśniowa Góra
Górnik Łęczyca - PTC Pabianice
Włókniarz Konstantynów Łódzki - LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno
Zawisza Rzgów - Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź - LKS Sarnów
Termy Uniejów - Sokół II Aleksandrów Łódzki

Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Siarka Tarnobrzeg - Widzew Łódź 20.04.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 54
2 Widzew Łódź 50
3 Olimpia Grudziądz 47
4 Elana Toruń 47
5 GKS Bełchatów 45
6 Górnik Łęczna 43
7 Stal Stalowa Wola 41
Pełna tabela