Aktualności

Takiej strefy kibica jeszcze nie było!

W sobotę wraca Widzewska Strefa Kibica. Będzie można w niej odpowiednio przygotować się do meczu z Błękitnymi, a przy tym odpowiednio się zrelaksować, sprawdzić stan zdrowia, a nawet wykazać tężyzną fizyczną.

Widzewska Strefa Kibica tradycyjnie dedykowana będzie całym rodzinom. Znajdą w niej coś dla siebie nie tylko dorośli kibice, ale również najmłodsi widzewiacy. Dla nich przewidziany będzie chociażby dmuchany tor przeszkód, którego przy al. Piłsudskiego 138 jeszcze nie było. Na odwiedzających czekać będzie również specjalna bramka do mierzenia siły strzału. Posłuży ona do organizacji konkursu (osobno dla dorosłych i dzieci), w którym do wygrania będą cenne widzewskie nagrody.

Z kolei na stanowisku naszego partnera medycznego - firmy Profilaktyka i Zdrowie zmierzyć będzie można ciśnienie. Pod stadionem będzie też można smacznie zjeść i napić się czegoś orzeźwiającego. W sobotę 15 września zapowiada się kolejne święto w Sercu Łodzi! Bądźcie z nami już od 15:30, widzewskich emocji - nie tylko sportowych - na pewno nie zabraknie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela