Aktualności

Takiej strefy kibica jeszcze nie było!

W sobotę wraca Widzewska Strefa Kibica. Będzie można w niej odpowiednio przygotować się do meczu z Błękitnymi, a przy tym odpowiednio się zrelaksować, sprawdzić stan zdrowia, a nawet wykazać tężyzną fizyczną.

Widzewska Strefa Kibica tradycyjnie dedykowana będzie całym rodzinom. Znajdą w niej coś dla siebie nie tylko dorośli kibice, ale również najmłodsi widzewiacy. Dla nich przewidziany będzie chociażby dmuchany tor przeszkód, którego przy al. Piłsudskiego 138 jeszcze nie było. Na odwiedzających czekać będzie również specjalna bramka do mierzenia siły strzału. Posłuży ona do organizacji konkursu (osobno dla dorosłych i dzieci), w którym do wygrania będą cenne widzewskie nagrody.

Z kolei na stanowisku naszego partnera medycznego - firmy Profilaktyka i Zdrowie zmierzyć będzie można ciśnienie. Pod stadionem będzie też można smacznie zjeść i napić się czegoś orzeźwiającego. W sobotę 15 września zapowiada się kolejne święto w Sercu Łodzi! Bądźcie z nami już od 15:30, widzewskich emocji - nie tylko sportowych - na pewno nie zabraknie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela