Aktualności

Takiej strefy kibica jeszcze nie było!

W sobotę wraca Widzewska Strefa Kibica. Będzie można w niej odpowiednio przygotować się do meczu z Błękitnymi, a przy tym odpowiednio się zrelaksować, sprawdzić stan zdrowia, a nawet wykazać tężyzną fizyczną.

Widzewska Strefa Kibica tradycyjnie dedykowana będzie całym rodzinom. Znajdą w niej coś dla siebie nie tylko dorośli kibice, ale również najmłodsi widzewiacy. Dla nich przewidziany będzie chociażby dmuchany tor przeszkód, którego przy al. Piłsudskiego 138 jeszcze nie było. Na odwiedzających czekać będzie również specjalna bramka do mierzenia siły strzału. Posłuży ona do organizacji konkursu (osobno dla dorosłych i dzieci), w którym do wygrania będą cenne widzewskie nagrody.

Z kolei na stanowisku naszego partnera medycznego - firmy Profilaktyka i Zdrowie zmierzyć będzie można ciśnienie. Pod stadionem będzie też można smacznie zjeść i napić się czegoś orzeźwiającego. W sobotę 15 września zapowiada się kolejne święto w Sercu Łodzi! Bądźcie z nami już od 15:30, widzewskich emocji - nie tylko sportowych - na pewno nie zabraknie.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

A1 Junior: Widzew Łódź - UKS SMS Łódź 10.11.2018

A1 Junior: Widzew Łódź - UKS SMS Łódź 10.11.2018

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 37
2 Radomiak Radom 34
3 Elana Toruń 32
4 Olimpia Grudziądz 31
5 GKS Bełchatów 30
6 Górnik Łęczna 29
7 Stal Stalowa Wola 27
Pełna tabela