Aktualności

Takiego poranka w Widzew.FM jeszcze nie było!

W piątek Marcin Tarociński będzie rozmawiać w wieloma wyjątkowymi gośćmi. Tematem będzie przede wszystkim niedzielny mecz z Resovią Rzeszów.

"Tarot" w najbliższym "Widzewskim Poranku w Kubotach", podobnie jak już kilka razy w minionych tygodniach, będzie mógł liczyć na wsparcie Marcina Łagiewskiego, znanego z youtubowego kanału "Widzewskim Okiem Krecika". Pomoc na pewno mu się przyda, bo liczba i lista piątkowych rozmówców prezentuje się imponująco!

Gościem honorowym programu będzie Wiesław Wraga - ikona Widzewa, wieloletni piłkarz klubu z Al. Piłsudskiego 138, a obecnie prezes Stowarzyszenia Byłych Piłkarzy Widzewa im. Ludwika Sobolewskiego. Mistrz Polski i półfinalista Pucharu Europy Mistrzów Klubowych to również doskonale zorientowany w obecnych realiach znawca gry czerwono-biało-czerwonych, który regularnie ogląda mecze drużyny Marcina Kaczmarka i mocno jej kibicuje.

Oprócz niego "Tarot" rozmawiać będzie z dwoma zawodnikami z Rzeszowa. Jednym z nich jest Radosław Sylwestrzak, obrońca Stali Rzeszów która w najbliższej kolejce zmierzy się na wyjeździe z walczącym z Widzewem o awans Górnikiem Łęczna. Oprócz niego na antenie pojawi się również Daniel Świderski, czyli… napastnik Resovii, najbliższego rywala łodzian w rozgrywkach II ligi. Kibice obu ich znają doskonale z gry dla Widzewa i obu darzą sympatią. A jak zawodnicy wspominają pobyt w Łodzi i fanów czerwono-biało-czerwonych?

Z piątkowego "Widzewskiego Poranka w Kubotach" dowiedzieć będzie można się również jak z trudami intensywnego sezonu radzą sobie od strony fizycznej piłkarze Widzewa. Opowie o tym Hubert Gołąbek, klubowy fizjoterapeuta, ważny członek sztabu medycznego łodzian odpowiedzialnego między innymi za proces regeneracji organizmów piłkarzy.

W piątek w radiu rozwiązany zostanie również konkurs Bricomana ogłoszony podczas środowego meczu ze Stalą Stalowa Wola. Sprawdźcie, do kogo tym razem uśmiechnął się los. Zapraszamy do radia Widzew.FM punktualnie o 9:00. Powtórkę audycji usłyszeć będzie można o 13:00 i 16:00.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Widzew Łódź - PSV Łódź (U16) 15.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela