Aktualności

Tak minął tydzień w Widzew.FM

9 premierowych audycji usłyszeć można było w minionych dniach na falach oficjalnego klubowego radia. Wystąpili w nich między innymi: Piotr Pietrasik, Marcel Gąsior, Maciej Mielcarz i Michał Czaplarski.

Pierwsza w nowym tygodniu audycja poświęcona była zakończonemu dwa dni wcześniej zgrupowaniu zespołu Enkeleida Dobiego w Alanyi. Na pytania Marcina Tarocińskiego i Marcina Łagiewskiego o pobyt łodzian w Turcji odpowiadał Jakub Dyktyński z klubowych mediów, który towarzyszył czerwono-biało-czerwonym na obozie i codziennie relacjonował jego przebieg.

Turcja za nami, na ligę czekamy! [SŁUCHAJ W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Wtorkowy program "Witamy w Klubie" całkowicie zawładnięty został przez widzewskich Marcinów. Prowadzący Marcin Tarociński o decydującej fazie przygotowań do wznowienia rywalizacji ligowej przez piłkarzy rozmawiał z trenerem Marcinem Broniszewskim. Z kolei na temat efektownego weekendowego zwycięstwa 7:0 wypowiedział się trener widzewskich futsalistów - Marcin Stanisławski.

Futsaliści łapią rytm i gromią [WIĘCEJ W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W najnowszym odcinku audycji "Gramy z Biznesem" gościem był Sławomir Walczak. Szef firmy Profilaktyka i Zdrowie opowiedział o współpracy, która pozwala zapewnić specjalistyczną opiekę nie tylko piłkarzom Widzewa, ale też kibicom przy okazji organizowanych z udziałem publiczności meczów w Sercu Łodzi.

Zdrowie przede wszystkim [SPRAWDŹ W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W tygodniu poprzedzającym mecz ligowy z Koroną Kielce nie mogło zabraknąć na antenie Widzew.FM Marcela Gąsiora. Sympatyczny pomocnik latem przeniósł się do drużyny złocisto-krwistych, ale bardzo dobrze wspomina pobyt w Widzewie, co potwierdził w środowej rozmowie z Jakubem Dyktyńskim. Podpowiedział też, co w sobotę może być mocną stroną Korony. O najbliższym rywalu łodzian wypowiedział się również Michał Siejak - redaktor Weszlo FM od dawna związany z kieleckim klubem.

Korona prześwietlona [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

W środowej "Młodzieżówce" gościem Arkadiusza Stolarka był Michał Czaplarski. Doskonale znany kibicom Widzewa Łódź były piłkarz, a obecnie trener w Akademii Widzewa opowiadał na antenie Widzew.FM o specyfice pracy z najmłodszymi i najstarszymi grupami młodzieżowymi w widzewskiej kuźni talentów. Uwaga, zaangażowanie i entuzjam "Czapli" mogą być zaraźliwe!

Widzewska młodzież w dobrych rękach [SŁUCHAJ W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Historia rywalizacji ligowej Widzewa z Koroną to nie tylko zacięte mecze i walka o każdy centrymetr boiska, ale również nietuzinkowi piłkarze, którzy w swojej karierze występowali po obu stronach barykady. Są wśród nich między innymi Maciej Mielcarz i Grzegorz Piechna, z którymi w czwartkowym "Witamy w Klubie" rozmawiał Jakub Dyktyński. Tego dnia nie obyło się w Widzew.FM bez zaskakujących wspomnień.

"Kiełbasa", koks i zmarnowane miliony [NIE PRZEGAP W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Czwartek to również dzień premiery kolejnej "Widzewskiej podróży do przeszłości". Tym razem Jakub Dyktyński i Kamil Wójkowski sprawdzili, jak widzewiacy radzili sobie z wiosennymi startami w różnych latach swojej długiej i ciekawej historii.

Widzewska wiosna nie zawsze radosna [SPRAWDŹ W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Widzew Łódź ma nowego właściciela? Taka informacja w czwartek po południu zelektryzowała całe widzewskie środowisko. Dzień później z samego rana do plotek i spekulacji medialnych odniósł się na antenie Widzew.FM Piotr Pietrasik - prezes Stowarzyszenia Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź, które jest obecnie jedynym właścicielem zarządzającej klubem spółki Widzew Łódź SA. Czy ta sytuacja może się wkrótce zmienić? Odpowiedź znajdziecie w piątkowym "Witamy w Klubie".

O bezpieczną i dobrą przyszłość [WIĘCEJ W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]

Tydzień w Widzew.FM zakończył się wizytą w radiowym studiu silnej reprezentacji FC Kutno w programie "Widzewskie Fankluby". Historia, inicjatywy społeczne, pamiętne wyjazdy, Widzew, Widzew i jeszcze raz Widzew. Poznajcie bliżej Widzewiaków z FC Kutno.

Kibice dumą Widzewa [SŁUCHAJ W WIDZEW.FM] [SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

ŁKS - Widzew Łódź 06.03.2021 (cz.II)

Tabela rozgrywek

6 Radomiak Radom 31
7 Miedź Legnica 30
8 Chrobry Głogów 26
9 Widzew Łódź 24
10 Odra Opole 24
11 Stomil Olsztyn 23
12 Puszcza Niepołomice 23
Pełna tabela