Aktualności

Świętokrzyska delegacja w Sercu Łodzi

Ponad 230 kibiców Widzewa z Końskich, wśród których znalazła się liczna grupa dzieci, obejrzało z trybun Serca Łodzi remis Widzewa z Olimpią Elbląg.

Od wielu lat Widzew Łódź może liczyć na wsparcie i obecność na meczach licznych grup kibiców z województwa świętokrzyskiego, mieszkających w miejscowościach Końskie, Skarżysko-Kamienna i Starachowice. Pomimo dzielących kilometrów, fani z tych miast od wielu lat dopingują czerwono-biało-czerwonych na meczach domowych i wyjazdowych. 

W niedzielę świętokrzyska delegacja była szczególnie liczna, a wsród ponad 230 mieszkańców powiatu koneckiego, którzy zasiedli w narożniku sektora D, znalazło się 150 dzieci. Grupa przez całe spotkanie głośno dopingowała piłkarzy Widzewa oraz miała możliwość uczestniczenia w prezentacji wyjątkowej oprawy kibiców uświetniającej 110-lecie klubu.

Obecność tak licznej grupy dzieci nie byłaby możliwa gdyby nie aktywność kibiców z Fan Clubu Widzewa z Końskich, którzy w porozumieniu z klubem MKS Neptun Końskie zorganizowali przejazd czterema autokarami dla młodzieży do lat 18. Warto podkreślić, że dzięki zbiórce pieniędzy na pokrycie wynajmu autokarów, koszt wyjazdu dla młodych uczestników wynosił symboliczne 5 zł. 

Liczymy, że kolejne wizyty fanów z Końskich będą co najmniej tak liczne, jak ta niedzielna, oraz, że młodzi debiutanci na domowym meczu Widzewa na stałe dołączą do czerwono-biało-czerwonej rodziny!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Pogoń Siedlce - Widzew Łódź 05.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela