Aktualności

Świetna atmosfera na inauguracji Widzewskiej Choinki

Kilkaset kibiców Widzewa pojawiło się na sobotniej inauguracji Widzewskiej Choinki. Wydarzeniu towarzyszyła świetna atmosfera.

Inauguracja Widzewskiej Choinki na stałe wpisała się w kalendarz imprez w Sercu Łodzi i śmiało można mówić, że jest elementem nowej klubowej tradycji. Wydarzenie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 16:00 pod trybuną D, a na kibiców czekały ulokowana obok choinki strefa gastronomiczna oraz scena, gdzie odbywały się różne konkursy dla fanów i najmłodszych. Swój punkt przygotowały m.in. panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Nowosolna. 

Fani przez cały czas trwania imprezy mogli zrobić zakupy w oficjalnym sklepie klubu, gdzie w wyborze produktów pomagali piłkarze Widzewa. Z pierwszej drużyny zameldowali się: Marcin Robak, Wojciech Pawłowski, Sebastian Zieleniecki, Daniel Tanżyna, Bartłomiej Poczobut, Kamil Piskorski, Łukasz Kosakiewicz, Christopher Mandiangu i Przemysław Kita.

Punktem kulminacyjnym sobotniego spotkania było stworzenie na murawie Serca Łodzi żywej choinki. Prawie tysiąc kibiców Widzewa otrzymało flagi w barwach klubu, a następnie ustawiło się na wcześniej przygotowanej i oznaczonej przestrzeni, dzięki czemu wspólnymi siłami udało się stworzyć czerwono-biało-czerwone drzewko. 

Zakończeniem imprezy był moment włączenia iluminacji na choince pod stadionem Widzewa. Przy tej okazji prezes Widzewa Martyna Pajączek życzyła zebranym kibicom wesołych świąt i pomyślności w nadchodzącym roku 2020. Życzenia wszystkim zgromadzonym złożył również kapitan drużyny Marcin Robak. Cieszymy się, że mimo niekorzystnej pogody inauguracja Widzewskiej Choinki cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Społeczność naszego klubu po raz kolejny udowodniła, że fani  Widzewa tworzą wielką rodzinę.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 27.05.2020

Trening 27.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela