Aktualności

Wzruszające spotkanie zarządu ze Stowarzyszeniem Byłych Piłkarzy Widzewa

W piątek 13 grudnia zarząd Widzew Łódź SA wziął udział w świątecznym spotkaniu organizowanym przez Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy Widzewa Łódź im. Ludwika Sobolewskiego. W serdecznej atmosferze i pośród licznych anegdot opowiadanych przez klubowe legendy wieczór minął niepostrzeżenie.

Kierowane przez Wiesława Wragę Stowarzyszenie zrzesza w swoich szeregach byłych piłkarzy Widzewa z różnych epok. Są wśród nich zawodnicy pamiętający pierwsze mistrzostwa Polski czerwono-biało-czerwonych i legendarne występy w europejskich pucharach, ale też przedstawiciele znakomitych drużyn z lach dziewięćdziesiątych i wielu innych. Dbają oni o kultywowanie tradycji i przetrwanie pięknej historii Widzewa, ale też o utrzymywanie bliskich relacji z kolegami z boiska.

W kalendarzu Stowarzyszenia byłych Piłkarzy Widzewa im. Ludwika Sobolewskiego nie mogło zabraknąć grudniowego spotkania świątecznego. Zaproszenie na nie otrzymali również członkowie zarządu Widzew Łódź SA, którzy wspólnie z byłymi zawodnikami przez wiele godzin wspominali historię klubu, ale też w wyjątkowej, bożonarodzeniowej atmosferze snuli rozważania na temat jego przyszłości. Ważnym elementem ciepłych, sympatycznych rozmów były chociażby przypadające na 2020 rok obchody 110-lecia istnienia klubu.

Spotkanie świąteczne było także pomostem między przeszłością a teraźniejszością, okazją do wspólnego spędzania czasu władz klubu z legendami sprzed lat. Gospodarze przygotowali nawet na tę okazję wyjątkowe prezenty. Wzruszona prezes Martyna Pajączek otrzymała z rąk Wiesława Wragi koszulkę ze zdjęciami zasłużonych piłkarzy Widzewa, na której znalazł się również wizerunek… Martyny Pajączek! Piotr Szor dostał zaś piłkę z autografami.

Co ważne, nie była to ostatnia odsłona wspólnego celebrowania okresu świątecznego. Byli piłkarze Widzewa będą bowiem gośćmi świątecznego spotkania przyjaciół klubu, które zorganizowane zostanie w najbliższym tygodniu na stadionie Widzewa.

GALERIA ZE SPOTKANIA ŚWIĄTECZNEGO STOWARZYSZENIA BYŁYCH PIŁKARZY WIDZEWA ŁÓDŹ IM. LUDWIKA SOBOLEWSKIEGO (ZOBACZ)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 25.05.2020

Trening 25.05.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela