Aktualności

Stylowe bluzy, które ocieplą widzewską jesień

Za oknami króluje piękna złota jesień. Warto powitać ją w ciepłych i wygodnych widzewskich bluzach, dostępnych w oficjalnym sklepie Widzewa.

Elementy miejskie wpisane w widzewski styl? A może 110-lat tradycji zawartych w wyjątkowym jubileuszowym herbie? W oficjalnym sklepie Widzewa znaleźć można wygodne, rozpinane bluzy w obu wspomnianych wariantach tematycznych.

Pierwsza propozycja to Bluza Herby, na której znakomicie współgrają ze sobą herby Widzewa i miasta Łodzi. Ważnymi elementami wyjątkowej stylistyki produktu są też: haftowany biały herb Widzewa na piersi oraz duży napis "1910" na plecach.

Czerwono-biało-czarna bluza bawełniana posiada kaptur, wygodne kieszenie i ściągacz, znacznie zwiększające komfort jej użytkowania. Produkt dostępny jest w pełnej rozmiarówce, w cenie 169 zł, stacjonarnie i w sklepie internetowym Widzewa (KUP TERAZ).

Druga propozycja to produkt przygotowany specjalnie z okazji przypadającego na 2020 rok 110-lecia istnienia klubu. Klasyczna rozpinana bluza zdobiona jest haftowanym herbem przygotowanym specjalnie z okazji tegorocznego jubileuszu. Na plecach znajduje się z kolei napis "WIDZEW".

Sto procent bawełny i dostępność w każdym rozmiarze to kolejne atuty produktu, który kupić można zarówno przy #P138, jak i na sklep.widzew.com. Cena to 149 zł (KUP TERAZ).

Zachęcamy do widzewskich zakupów, które na pewno umilą kibicom coraz chłodniejsze jesienne wieczory! Oficjalny sklep Widzewa czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 19:00 oraz w soboty 11:00 - 16:00. Z kolei w Internecie czekamy na Was non-stop! Wpadniecie?


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Widzew Łódź - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 24.07.2021

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela