Aktualności

Strefa Widzewa na XI Europejskim Forum Gospodarczym

Przez dwa dni Widzew będzie partnerem strefy VIP EFG, a jego przedstawiciel weźmie udział w panelu Sport - Region - Biznes.

Organizatorem Europejskiego Forum Gospodarczego jest samorząd województwa łódzkiego. Głównym założeniem jest wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami świata biznesu, nauki i władzami samorządowymi. A sport to biznes, dlatego nie mogło tam zabraknąć Widzewa, czyli klubu, który bije rekordy frekwencji i sprzedaży karnetów, jest liderem popularności w województwie, a jego projekty jak choćby transmisje meczów w Widzew TV nie maja sobie równych w kraju.

Podczas EFG w hotelu Andels spotkają się reprezentanci małych i średnich przedsiębiorstw, by dzielić się doświadczeniem, szukać nowych obszarów rozwoju i kontaktów. Reprezentanci czołowych firm międzynarodowych pokażą w jaki sposób budować silne marki w oparciu o lokalne możliwości. W ramach dwudniowej imprezy zaplanowano 32 panele dyskusyjne, sesje plenarne, networking i galę „Mocni w biznesie”.

Widzew będzie bardzo mocno obecny podczas EFG. Przedstawiciel klubu – Remigiusz Brzeziński, przewodniczący Rady Nadzorczej Widzew Łódź SA – jest jednym z prelegentów wtorkowego (początek o godz. 11) panelu „Sport – Region-Biznes”. Jego uczestnicy spotkają się, by porozmawiać o tym jak sukcesy sportowe wykorzystywać w biznesie i jak zachęcać biznes do inwestowania w sportowe marki. Będą też przedstawiciele innych klubów województwa łódzkiego jak koszykarski MUKS Widzew, siatkarskie Budowlani i Skra Bełchatów, żużlowy Orzeł i ŁKS.

Zapraszamy kibiców do rejestrowanie się na EFG

- Udział w EFG 2018 jest efektem powrotu klubu na sportową mapę Polski. Widzew jest w branży sportowej najbardziej rozpoznawalną marką w województwie łódzkim, produktem eksportowym. Nasze działania zmierzają do tego, by te słowa wynikały nie tylko z chlubnej historii, ale były również odbiciem rzeczywistości – podkreśla Remigiusz Brzeziński, przewodniczący RN Widzewa. - Nowoczesne kluby piłkarskie są jednocześnie prężnymi przedsiębiorstwami stąd nasz udział w EFG jako platformie spotkań biznesowych firm z łódzkiego z potencjalnymi partnerami jest w pełni zasadny. Jako sportowa wizytówka Łodzi będziemy promować klub i korzyści płynące ze współpracy z nami dla biznesu, miasta i regionu. Widzew jest magnesem dla młodych ludzi, by związali przyszłość z Łodzią. Skoro dla nich, to również dla szeroko pojętego biznesu.

Widzew będzie też jednym z głównych partnerów strefy VIP. Zorganizuje tam networking, spotkanie z legendami klubu i trenerem Radosławem Mroczkowskim, przedstawi projekt „Widzew bliżej”, a także zorganizuje konkursy. W strefie VIP będzie dostępne do degustacji piwo Robotnicze 1910.

Projekt „Widzew bliżej” zostanie przedstawiony na poniedziałkowej konferencji prasowej na stadionie przy al. Piłsudskiego. Opowiemy na niej o nowych projektach związanych z marketingiem, sprzedażą, a także większym komfortem dla kibiców, którzy dzięki nim będą bliżej klubu.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Ząbkovia Ząbki (U15) 19.06.2019

Widzew Łódź - Ząbkovia Ząbki (U15) 19.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela