Aktualności

Pierwsza drużyna zainaugurowała przygotowania

Piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi.

Formalny start zajęć nastąpił w niedzielę 9 stycznia o godz. 19:10. Piłkarze i członkowie sztabu odbyli spotkanie organizacyjne, podczas którego przedstawiono plan na najbliższe dni.

W poniedziałek zawodników czeka seria badań kontrolnych. Pierwszy trening zaplanowano na wtorek 11 stycznia na godz. 11:00 w ośrodku szkoleniowym przy ulicy Małachowskiego. 15 minut wcześniej w Parku 3 Maja odbędzie się konferencja prasowa z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia. Tego samego dnia drużyna zostanie podzielona na dwie grupy, a każda z nich weźmie udział we wtorek w jeszcze jednej jednostce treningowej.

W środę drużynę ponownie czekają podwójne zajęcia na Łodziance, a w czwartek, po porannym treningu w ośrodku szkoleniowym, piłkarzy czeka wizyta na siłowni w grupach. W piątek zespół bedzie trenował raz przed południem.

W sobotę 15 stycznia Widzewiacy rozegrają dwie gry kontrolne na sztucznej murawie w Parku 3 Maja. Pierwsze zawody zaplanowano na godz. 12:00, a rywalem łodzian będzie drugoligowa Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Po zakończeniu pierwszego meczu czerwono-biało-czerwoni przystąpią do kolejnego spotkania, a ich przeciwnikiem będzie Siarka Tarnobrzeg, reprezentant grupy czwartej III ligi. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 14:00.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, na pierwszych zajęciach zabraknie Fabio Nunesa i Abdula Aziza Tetteha, którzy otrzymali zgodę od sztabu szkoleniowego na późniejsze dołączenie do zespołu. W treningach pierwszej drużyny weźmie udział czterech pilkarzy Akademii Widzewa: Daniel Chwałowski, Adam Dębiński, Hubert Lenart i Kamil Machałek. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Widzew Łódź - Chojniczanka Chojnice 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela