Aktualności

Start przygotowań do meczu z GKS-em Tychy

Piłkarze Widzewa Łódź w poniedziałek rozpoczną mikrocykl treningowy przed meczem 9. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Tychy.

Łodzianie wznowią treningi o godz. 17:05, a we wtorek będą pracować dwa razy - o godz. 10:40 i o godz. 16:10. W środę widzewiaków czekają pojedyncze zajęcia, w czwartek zaplanowano dzień wolny, po którym drużyna wróci do zajęć w piątek. Treningi zakończą się w sobotę, a po ostatnich zajęciach drużyna wyjedzie na Górny Śląsk. Cały mikrocykl zostanie przeprowadzony na naturalnym boisku ośrodka szkoleniowego w Parku 3 Maja, a wszystkie treningi będą poprzedzone stosownymi odprawami i analizami wideo.

W trakcie poniedziałkowego programu "Witamy w Klubie" trener Janusz Niedźwiedź przedstawił raport zdrowotny dotyczący zawodników pierwszej drużyny. - Przemysław Kita nie będzie do dyspozycji we wrześniu, bo w jego przypadku nie będziemy nic przyspieszać nawet o pięć minut, a co dopiero o kilka dni lub tydzień. Czekamy na moment, gdy Przemek będzie gotowy zdrowotnie, ale też mentalnie, by wyjść na boisko bez obawy o nogę. Natomiast reszta zawodników wraca normalnie do treningów - usłyszeliśmy na antenie Widzew.FM.

W imieniu sztabu szkoleniowego informujemy, że w poniedziałkowe i wtorkowe treningi będą otwarte dla kibiców. Mecz z GKS-em Tychy odbędzie się w niedzielę 19 września, o godz. 12:40.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela