Aktualności

Środowisko widzewskie podzieliło się opłatkiem

W piątek przy ulicy Wodnej w budynku Zespołu Szkół Salezjańskich miała miejsce symboliczna wigilia widzewskiej społeczności.

Klubowa uroczystość rozpoczęła się kilkanaście minut po godzinie dziewiętnastej od odczytania fragmentu Pisma Świętego przez kapelana łódzkiego sportu, ks. Pawła Miziołka. Ksiądz życzył także przede wszystkim odzyskania herbu oraz licznych sukcesów wszystkich sekcji. Następnie wszyscy zgromadzeni na sali podzielili się opłatkiem. Cała widzewska społeczność mogła poczuć się jak jedna wielka rodzina. Nie zabrakło miłych słów, a podczas późniejszej części wigilii śpiewano nawet kolędy.

Wśród zgromadzonych zjawili się przedstawiciele Zarządu RTS Widzewa Łódź, prawie cała drużyna piłkarskiej sekcji Widzewa wraz z zawodnikami, którzy podpisali kontrakty w bieżącej przerwie od rozgrywek. Zabrakło jedynie Kamila Zielińskiego oraz Adriana Budki. Z racji spędzanych świąt poza Łodzią, obaj nie mogli pojawić się na uroczystości. Nie zabrakło za to reprezentacji ze strony MUKS Widzew Łódź w postaci prezesa Ryszarda Andrzejczaka, całej drużyny koszykarek oraz sztabu szkoleniowego.

Ponadto, na uroczystości pojawili się seniorzy, byli trenerzy, partnerzy klubu, a także przedstawiciele zaprzyjaźnionych redakcji oraz  Wśród byłych piłkarzy oraz trenerów, którzy pojawili się na piątkowej wigilii, byli m.in.: Sławomir Chałaśkiewicz, Radosław Mroczkowski, Tomasz Kmiecik oraz Włodzimierz Tylak.

Wszyscy w miłej i radosnej atmosferze wspólnie spożyli posiłek, a następnie przeszli do serdecznych rozmów w dynamicznie tworzących się kręgach. Goście uroczystości rozeszli się w przekonaniu, że tegoroczna wigilia Widzewa była ważnym elementem w budowaniu relacji i odbudowie naszego klubu. Serdecznie dziękujemy przedstawicielom klubu za zaproszenie na piątkową uroczystość i jednocześnie życzymy samych sukcesów na swojej drodze!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela