Aktualności

Sprzedaż karnetów wznowiona

Kibice, którzy posiadali karnety na rundę jesienną sezonu 2017/2018, a nie przedłużyli ich na te same miejsca, mogą już szukać nowych lokalizacji.

Po niespodziewanych problemach technicznych i wstrzymaniu sprzedaży, w środę w samo południe ponownie uruchomiony został serwis, w którym przedłużać można karnety na domowe mecze Widzewa na wiosnę 2018 roku. Obecny etap przeznaczony jest dla kibiców, którzy posiadali karnety na mecze jesienne i chcieliby go przedłużyć, ale na inne miejsce. Taką możliwość mają do 15 grudnia.

Po tym czasie miejsca osób, które nie przedłużyły karnetu, zostaną zwolnione i uruchomiona zostanie sprzedaż otwarta dla kibiców, którzy dotąd nie posiadali karnetu na domowe mecze Widzewa.

Przypominamy, że również we wznowionym dzisiaj etapie sprzedaży możliwe jest dokonanie rezerwacji karnetu, który należy opłacić do 31 stycznia 2018 r. Korzystający z tego rozwiązania zapłacą o 5 zł więcej. Rezerwacji karnetów można dokonywać wyłącznie drogą internetową. Rezerwacji dokonuje się poprzez złożenie zamówienia na stronie karnety.widzew.com.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela