Aktualności

Sprzedaż karnetów trwa - kup swój #KarnetNaWidzew

Trwa otwarta sprzedaż abonamentów na mecze domowe Widzewa Łódź w sezonie 2021/2022. Już tylko do wtorku (27 lipca) do godziny 23:59 można nabyć swój #KarnetNaWidzew.

Ostatni etap dystrybucji karnetów to doskonała okazja dla tych, którym nie udało się zaopatrzyć w bilety okresowe we wcześniejszych sezonach. Z abonamentem koszt wejścia na mecz domowy Widzewa maleje o 30%-40%, a w zbliżającej się kampanii okazji do wspierania czerwono-biało-czerwonych z trybun będzie siedemnaście - dziesięć w rundzie jesiennej i siedem na wiosnę.

Perspektywa dołączenia do grona widzewskich karnetowiczów w sezonie 2021/2022 jest podwójnie korzystna, ponieważ Klub planuje rozbudowę pakietu dodatkowych benefitów dla posiadaczy karnetów na mecze domowe Widzewa - zarówno w opcji całosezonowej, jak i na rundę jesienną.

Dużym zainteresowaniem kibiców cieszy się również oferta VIP - sprzedaż karnetów Silver, Gold i Platinum trwa, choć liczba wolnych miejsc jest już naprawdę niewielka (szczegóły oferty VIP znaleźć można TUTAJ).

Dwa dni po zakończeniu sprzedaży abonamentów - 29 lipca - ruszą zapisy na pierwszy domowy mecz w Sercu Łodzi - na otwarcie rozgrywek Widzewiacy zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz.

ZAPOZNAJ SIĘ ZE WSTĘPNYMI ZASADAMI UCZESTNICTWA W MECZACH DOMOWYCH W NOWYM SEZONIE

Dla chętnych kibiców Widzewa przygotowane zostały ponadto dwie dodatkowe możliwości wsparcia Klubu i... innych fanów drużyny z alei Piłsudskiego. Pierwszą z nich są cegiełki, z których dochód zostanie przeznaczony na dalszy rozwój Akademii Widzewa. Druga to karnety fundowane, z których następnie będą mogły korzystać dzieci i młodzież ze szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych, klubów sportowych, fanklubów oraz osiedli.

Każdy karnetowicz w nowym sezonie otrzyma karnet (poprzez odbiór osobisty lub przesyłkę kurierską), ale do czasu całkowitego zdjęcia obostrzeń nie będzie on fizycznie potrzebny do wejścia na stadion. Karnet będzie miał charakter wieloletniej Karty Widzewiaka, z którą związana będzie możliwość korzystania z różnych usług i benefitów. O szczegółach tego projektu Klub będzie informować w oddzielnych komunikatach już wkrótce.

PRZECZYTAJ NAJCZĘSTSZE PYTANIA O SPRZEDAŻ KARNETÓW

W poprzednich sezonach kibice Widzewa Łódź wielokrotnie pokazywali, że karnet to nie tylko wejściówka na mecz, ale symbol przywiązania do Klubu i cegiełka na jego odbudowę. Teraz Ty też możesz mieć swój #KarnetNaWidzew! Dziesiątki miast, miasteczek i miejscowości, tysiące kilometrów, by wypełnić Serce Łodzi. #PółPolski jest z nami - kup swój karnet na Widzew! 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Widzew Łódź - Polonia Warszawa (U-17) 18.09.2021

Tabela rozgrywek

1 Korona Kielce 22
2 Widzew Łódź 20
3 Sandecja Nowy Sącz 16
4 Miedź Legnica 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15
6 GKS Tychy 15
7 ŁKS Łódź 14
Pełna tabela