Aktualności

Sprzedaż i zwalnianie miejsc na mecz z Legią II Warszawa

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie z Legią II Warszawa.

Bilety na sobotni mecz z Legią II Warszawa są dostępne w zakładce https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna. Do sprzedaży udostępnione są miejsca na wszystkich sektorach stadionu poza sektorem gości i sektorem buforowym. O uruchomieniu sprzedaży biletów na te dwa sektory poinformujemy osobnym komunikatem. 

Dostępna jest również opcja zwalniania miejsca karnetowego na konkretny mecz. Posiadaczy karnetu, którzy nie będą mogli uczestniczyć w sobotnim meczu, prosimy o zgłoszenie tego faktu na stronie https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc. Posiadacz karnetu zwalniający miejsce otrzymuje specjalny kod, który może przekazać wybranej przez siebie osobie. Osoba ta, podając przy zakupie biletu ten kod, może wykupić bilet na zwolnione miejsce. Miejsca na karnecie można zwalniać do piątku, 14.04.2017, do godziny 22:00. Dzień wcześniej, do czwartku 13.04 do godziny 22:00 istnieje możliwość przekazania kodu wybranej osobie i zakupu przez nią wskazanego miejsca. Po tym czasie wszystkie zwolnione miejsca trafiają bezpośrednio do ogólnej sprzedaży. Posiadaczom karnetów, którzy zwalniają swoje miejsca z uwagi na nieobecność dziękujemy za widzewską postawę. Z uwagi na to, że nie możecie obejrzeć meczu na żywo, oferujemy Wam darmowy dostęp do transmisji w WidzewTV. 

Informujemy, że w najbliższych dniach jedyną możliwością zakupu biletów jest zakup w systemie internetowym. Zakup biletu w kasie będzie możliwy wyłącznie w dniu meczu, o ile bilety na sobotnie spotkanie będą jeszcze dostępne. Komunikat w tej sprawie zostanie wydany w czwartek, po zakończeniu możliwości korzystania z kodów zwalniających. 

Aby umożliwić odbiór biletów przed meczem kasy biletowe będą czynne w czwartek i piątek. O godzinach pracy kas poinformujemy osobnym komunikatem. Zachęcamy jednocześnie do korzystania z opcji wydruku biletu w domu. 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Błękitni Stargard - Widzew Łódź 30.11.2019

Błękitni Stargard - Widzew Łódź 30.11.2019

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela