Aktualności

Sprzedaż biletów na mecz z Pelikanem Łowicz

Informujemy, że została uruchomiona sprzedaż biletów na mecz z Pelikanem Łowicz.

W sprzedaży jest około 1500 biletów znajdujących się na większości sektorów stadionu. Sprzedaż internetowa jest prowadzona na stronie https://widzew.com/web/bilety/strona-glowna

Aby nie wprowadzać zbyt wielu nowości tym razem nie ma jeszcze możliwości własnego wydruku biletu w systemie Print-At-Home. Wszystkie zamówione bilety będzie można odebrać w kasie numer 1 przed meczem z Pelikanem. Bilety można odbierać już od jutra. Oprócz zakupu przez internet istnieje również możliwość zakupu biletu na miejscu w kasie nr 1 stadionu Widzewa. Jutro kasa numer 1 będzie otworzona w godzinach 11:00 - 17:00. Oczywiście z uwagi na ograniczoną liczbę biletów nie gwarantujemy, że bilety będą dostępne. 

Wraz z uruchomieniem sprzedaży biletów, testowo został uruchomiony system zwalniania miejsc karnetowych. Każdy posiadacz karnetu może zalogować się na stronie: https://widzew.com/web/bilety/zwalnianie-miejsc a następnie po wpisaniu swojego numeru pesel oraz podaniu numeru otrzymanej Karty Widzewiaka istnieje możliwość zwolnienia swojego miejca karnetowego. Po zwolnieniu miejsca na dany mecz posiadacz karnetu otrzymuje "kod zwalniający", który przekazany wybranej osobie posłuży jej do wykupienia danego miejsca na ten mecz. Uruchomienie systemu zwalniania miejsc ma charakter testowy. Osoba, która otrzyma kod zwalniający podaje go w procedurze zakupu biletu na etapie wyboru trybuny, system automatycznie wybiera zwolnione miejsce i pozwala przejść do płatności za zamówienie. 

Serdecznie zapraszamy do zakupu biletów na mecz Widzew Łódź - Pelikan Łowicz!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela