Aktualności

Sportowe emocje na turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu

W sobotę 8 maja na obiektach łódzkiego AZS-u odbył się turniej Widzewskiego Klubu Biznesu, który był okazją do sportowej rywalizacji przedstawicieli biznesu zrzeszonego wokół Widzewa Łódź.

Impreza rozpoczęła się o godz. 11:00, kiedy to dziesięć zgłoszonych zespołów, podzielonych na dwie grupy, zainaugurowało zawody na dwóch boiskach na obiektach przy ulicy Styrskiej. Obok przedstawicieli firm i instytucji zrzeszonych w Widzewskim Klubie Biznesu, na boisku pojawili się również znani zawodnicy i trenerzy, w tym m.in. Adrian Budka, Rafał Pawlak, Marcin Stanisławski, Konrad Puchalski, Marcin Kozłowski, Jakub Grzeszczakowski i Krzysztof Kuchciak. Wszyscy w przeszłości rywalizowali na pełnowymiarowych murawach lub futsalowych parkietach, ale głównymi bohaterami sobotnich zawodów byli sponsorzy i partnerzy czterokrotnego mistrza Polski. Do rywalizacji stanęły reprezentacje firm Oltom, Salvum, Mucoy, OKB, DELL, Auto Studio Mercedes, SM System, połączone siły Widzewskiego Klubu Biznesu i Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej, a także wspólny skład Smolar Agencji Promocyjno-Reklamowej i TOR oraz gospodarz turnieju, czyli klub Widzew Łódź.

Rywalizacja na boiskach była zacięta, lecz odbywała się w koleżeńskiej atmosferze, a pomiędzy spotkaniami uczestnicy mogli spotkać się i porozmawiać przy cateringu rozstawionym na powietrzu, przygotowanym przez Pub & Restaurację "W Sercu Łodzi". Całe zawody zostały zorganizowane zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Ostatecznie, pierwsze miejsce w zawodach zajęła drużyna gospodarzy, czyli ekipa Widzewa Łódź, która w finale pokonała drużynę SM System 3:1. Trzecie miejsce, po serii rzutów karnych, zajęła drużyna Smolar.

Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy turnieju, dla których przygotowano pamiątkowe medale i puchary. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Adrian Budka, a medale były wręczane przez Adama Kaźmierczaka, prezesa Łódzkiego Związku Piłki Nożnej oraz Michała Rydza, wiceprezesa Widzewa Łódź.

Bardzo się cieszę, że mieliśmy okazję spędzić sobotę w gronie przyjaciół Widzewa Łódź i w swobodnej, nieformalnej atmosferze po raz kolejny integrować widzewskie środowisko biznesowe. Na boisku było dziś bardzo ciekawie, ale myślę, że najważniejsze jest to, że mogliśmy wspólnie spędzić trochę czasu, dobrze się bawić i nawiązywać cenne relacje - mówił Michał Rydz, wiceprezes spółki Widzew Łódź.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju Widzewskiego Klubu Biznesu! [KLIKNIJ]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

40-lecie pierwszego mistrzostwa Polski

Tabela rozgrywek

6 Górnik Łęczna 56
7 Miedź Legnica 51
8 Odra Opole 49
9 Widzew Łódź 46
10 Sandecja Nowy Sącz 45
11 Chrobry Głogów 44
12 Korona Kielce 41
Pełna tabela