Aktualności

Sportowa niedziela z Widzewem

Mimo zawieszenia rozgrywek ligowych na kibiców czerwono-biało-czerwonych w dniu planowanego meczu ze Stalą Rzeszów czeka sporo sportowych atrakcji.

Już o 13:05 Widzew Łódź zmierzy się ze Stalą Rzeszów. Kluby nie zamierzają jednak grać na boisku, wbrew decyzjom organizatora rozgrywek. Rywalizacja toczyć będzie się na wirtualnej murawie, w grze FIFA 20.

W sobotę odbyły się w tym celu eliminacje, w których wyłonieni zostali, wśród kibiców, reprezentanci obu zespołów. To właśnie oni, mistrzowie kwalifikacji po stronie Stali i Widzewa zagrają do trzech zwycięstw, a ich e-sportowa walka transmitowana będzie na żywo na oficjalnych kanałach obu klubów na Facebooku (WIĘCEJ).

Mecze kibiców to jednak nie wszystko. Gdy zakończy się rywalizacja fanów, pady przejmą piłkarze obu klubów. Łodzian reprezentować będzie Adam Radwański, a rzeszowian Piotr Buda. Co ciekawe, obaj zawodnicy to ofensywni pomocnicy w swoich zespołach, reżyserowie gry. Jak pokierują elektroniczną rywalizacją czołowych klubów II ligi?

Kolejne emocje widzewska rodzina przeżyć będzie mogła już przed ekranami telewizorów. O 18:50 na antenie TVP3 Łódź czekać będzie na nich zupełnie nowa produkcja, poświęcona łódzkiemu sportowi. Jej tytuł "Historyczne derby" zdradza wiele, ale na pewno nie wszystko.

My wiemy już, że w programie zawarte będą obszerne skróty meczów derbowych ŁKS-u i Widzewa rozegranych w roku 1996 i 1997 na stadionie naszego lokalnego rywala (WIĘCEJ). Więcej o tych meczach będziemy pisać jeszcze dziś na łamach oficjalnej strony i w widzewskich mediach społecznościowych. Bądźcie z nami, widzewska sportowa niedziela zapowiada się pasjonująco!

13:05 Stal Rzeszów - Widzew Łódź (FIFA 20, Facebook Widzewa) #StalWidzew

18:50 Historyczne derby Łodzi (TVP3 Łódź)


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 12.03.2020

Trening 12.03.2020

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 41
4 Resovia 41
5 Olimpia Elbląg 36
6 Bytovia Bytów 33
7 Błękitni Stargard 31
Pełna tabela