Aktualności

Słychać nas, czyli tydzień z Widzew.FM

W mijającym tygodniu w Widzew.FM gościliśmy różnych rozmówców, często wybiegając daleko poza Łódź. Niedawno emitowanych audycji możecie szukać w archiwum radia i na Spotify.

Poniedziałkowy poranek spędziliśmy w tradycyjnym stylu - studio w Sercu Łodzi odwiedził trener Janusz Niedźwiedź. Szkoleniowiec w rozmowie z Marcinem Tarocińskim  skupił się przede wszystkim na wygranym spotkaniu z GKS-em Katowice

To był dobry mecz [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

We wtorek Antoni Figlewicz i Jakub Dyktyński podsumowali zmagania wszystkich drużyn w 8. kolejce Fortuna 1 Ligi. W studiu gościli telefonicznie Pawła Czado z portalu interia.pl oraz rzecznika prasowego Górnika Polkowice Jana Wierzbickiego, z którym prowadzący porozmawiali o losie beniaminka na zapleczu Ekstraklasy.

W lidze prawie wszystko po staremu [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W środę na antenie Widzew.FM Antoni Figlewicz rozmawiał z Łukaszem Jonczykiem - trenerem grającej w Centralnej Lidze Juniorów drużyny U-17 łódzkiego Widzewa. Szkoleniowiec chętnie opowiadał o codziennej pracy z ambitną młodzieżą oraz o realiach najwyższego młodzieżowego poziomu rozgrywkowego w Polsce.

Młodzież gra z najlepszymi [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

W czwartek Jakub Dyktyński gościł na naszej antenie prezesa GKS-u Tychy Leszka Bartnickiego oraz Jerzego Dusika z Dziennika Sport. W takim zestawieniu na dobre rozpoczęliśmy radiowe przygotowania do niedzielnego meczu na Śląsku.

GKS już w niedzielę [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]

Piątkowa audycja poświęcona była przede wszystkim zbliżającemu się spotkaniu z tyszanami - w trakcie programu można było wysłuchać wypowiedzi z pomeczowych konferencji prasowych po ostatnich dwóch spotkaniach GKS-u Tychy. Ponadto, na żywo, transmitowaliśmy briefing prasowy z udziałem trenera Janusza Niedźwiedzia i Konrada Reszki.

Niedźwiedź czy Reszka?  [SZCZEGÓŁY W WIDZEW.FM][SPOTIFY]


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - ŁKS 24.10.2021 cz. II

Widzew Łódź - ŁKS 24.10.2021 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 33
2 Miedź Legnica 28
3 Korona Kielce 26
4 GKS Tychy 23
5 Arka Gdynia 23
6 Sandecja Nowy Sącz 22
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22
Pełna tabela