Aktualności

Słuchaj relacji z Niecieczy na żywo w Widzew.FM!

Piątkowe popołudnie kibicom Widzewa upłynie pod znakiem wyjątkowych emocji sportowych. Przebieg rywalizacji łodzian z Brut-Bet Termaliką warto śledzić za pośrednictwem klubowego radia.

Bezkompromisowy wicelider Fortuna 1 Ligi niewątpliwie postawi Widzewowi w piątek trudne warunki. Najbliższy rywal zespołu Enkelenida Dobiego wygrał w tym sezonie aż 10 z 11 rozegranych meczów ligowych. Co ciekawe, jedyną porażkę zanotował jednak… na własnym terenie. Czy w tym swojej szansy mogą upatrywać czerwono-biało-czerwoni? Jeśli tak to na pewno nie tylko. Bo ich siłą jest też dobra dyspozycja w ostatnich meczach i coraz liczniejsze groźne sytuacje stwarzane pod bramką kolejnych ligowych rywali. Brakuje jedynie skuteczności, ale i ta musi w końcu przyjść. Może właśnie w 13. kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi?

Ale nie uprzedzajmy faktów. Już od 17:40 wszystkie najważniejsze informacje dotyczące aktualnej formy widzewiaków, w tym ich skuteczności w ataku i zdecydowania w defensywie, przekazywać będzie na żywo z Niecieczy Arkadiusz Stolarek w ramach relacji radiowej na antenie Widzew.FM. Słuchać jego komentarza będzie można za pośrednictwem odtwarzacza na widzew.com, aplikacji mobilnej Widzew Łódź (urządzenia z systemami operacyjnymi Android i iOS) i kanału WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ), zależnie od możliwości i preferencji kibiców.

Mecz Bruk-Bet Termaliki Nieciecza z Widzewem Łódź transmitowany będzie również telewizyjnie, na antenie Polsatu Sport.

***

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź / piątek 20 listopada 2020 roku, godz. 17:40


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16.05.2021

Widzew Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 16.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 43
9 Chrobry Głogów 42
10 Widzew Łódź 41
11 Sandecja Nowy Sącz 40
12 Korona Kielce 38
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela