Aktualności

Słuchaj meczu z Górnikiem w Widzew.FM, również na YouTube!

W sobotę 17 października o godzinie 12:40 Widzew Łódź rozpocznie w Łęcznej walkę o kolejne ligowe punkty. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi klubowe radio Widzew.FM.

Górnik Łęczna i Widzew Łódź to dwa najlepsze zespoły minionego sezonu II ligi. Wspólnie awansowały na zaplecze ekstraklasy, choć w bezpośrednich starciach lepiej wypadli łodzianie, remisując jesienią u siebie 2:2 i wygrywając na wyjeździe 2:1 w marcu tego roku w rewanżu. W nowym sezonie na razie lepiej na boiskach Fortuna 1 Ligi prezentuje się jednak beniaminek z Lubelszczyzny. Ale sobotni mecz może zmienić sytuację obu klubów, ponieważ Widzew obecnie trafi do Górnika trzy punkty.

Na żywo z Łęcznej boiskowe wydarzenia komentować będzie na antenie oficjalnego radia klubowego Widzew.FM Arkadiusz Stolarek. Relacja rozpocznie się już około godziny 12:30. Będzie dostępna za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu oraz aplikacji mobilnej Widzew Łódź, z której można korzystać na urządzeniach z systemami Android i iOS. Tym razem, na specjalną prośbę kibiców, słuchać relacji w Widzew.FM będzie można jednak również za pośrednictwem kanału WidzewTV w serwisie YouTube (SUBSKRYBUJ).

Transmisję telewizyjną z meczu Górnika Łęczna z Widzewem Łódź przeprowadzi na swoim głównym kanale telewizja Polsat Sport. Spotkanie dostępne będzie również na platformie Ipla.TV.

***

Górnik Łęczna - Widzew Łódź / sobota 17 października 2020 roku, godz. 12:40


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

AMP FUTBOL EKSTRAKLASA ŁÓDŹ - 24.10.2020 - CZ. II

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 13
8 Radomiak Radom 13
9 Puszcza Niepołomice 11
10 Widzew Łódź 11
11 Stomil Olsztyn 10
12 Korona Kielce 9
13 Chrobry Głogów 9
Pełna tabela