Aktualności

Sklep Widzewa gotowy na święta

Szukacie idealnego prezentu na Boże Narodzenie? W klubowym sklepie znajdziecie wiele pomysłów, a wkrótce pojawią się kolejne nowości.

Stacjonarny sklep Widzewa od początku funkcjonowania cieszy się dużą popularnością wśród kibiców. Systematycznie poszerzany asortyment sprawia, że warto do nas wracać, by uzupełnić czerwono-biało-czerwoną (choć i inne kolory się zdarzają) kolekcję.

Oficjalne produkty widzewskie to również znakomity materiał na udane prezenty świąteczne. Co ważne, do sprzedaży regularnie trafiają nowości. Ostatnio zwiększyła się gama szalików i czapek zimowych. Pojawiła się również wyjątkowa, czerwona bielizna oraz eleganckie krawaty w dwóch wersjach kolorystycznych. W najbliższych dniach w sklepie pojawić powinny się także gustowne koszule wizytowe, portfele czy widzewskie piłki, czyli prezent idealny dla kibiców w każdym wieku.

Do sklepu internetowego (https://sklep.widzew.com/) produkty trafiają, co prawda, później, ale wynika to z konieczności odpowiedniego przygotowania oferty dla kibiców, którzy osobiście nie mogą produktu zobaczyć i dotknąć.

Zapraszamy do Oficjalnego Klepu Widzewa Łódź od poniedziałku do piątku w godzinach 9-20 i w soboty od 10 do 15. Spotkajmy się na al. Piłsudskiego 138!


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

5 Garbarnia Kraków 10
6 Olimpia Elbląg 9
7 Błękitni Stargard 9
8 Widzew Łódź 8
9 GKS Katowice 7
10 Elana Toruń 7
11 Lech II Poznań 7
Pełna tabela