Aktualności

Skład Widzewa na mecz z MFK Frýdek-Místek

Trener Marcin Kaczmarek wybrał jedenastkę, która rozpocznie przedostatni w okresie przygotowawczym sparing. W wyjściowym składzie znalazło się miejsce dla dwóch nowych piłkarzy.

W piątek o 17:00 Widzew Łódź zmierzy się z czeskim MFK Frýdek-Místek. W kadrze na to spotkanie zabrakło dochodzących do pełnej dyspozycji po drobnych urazach Marcela Gąsiora i Marcela Stefaniaka. W pierwszym składzie wyjdą z kolei Marcin Robak i Bartłomiej Poczobut, którzy w ostatnich dniach dołączyli do klubu.

Wyjściowy skład Widzewa:

Patryk Wolański - Łukasz Turzyniecki, Daniel Tanżyna, Sebastian Zieleniecki, Marcel Pięczek, Daniel Mąka, Bartłomiej Poczobut, Adam Radwański, Michael Ameyaw, Rafał Wolsztyński, Marcin Robak.

Rezerwowi:

Wojciech Pawłowski, Jakub Mikołajczak, Sebastian Rudol, Kamil Piskorski, Łukasz Zejdler, Konrad Gutowski, Christopher Mandiangu, Przemysław Kita.

***

Transmisję z meczu przeprowadzi WidzewTV. Początek - o godz. 17:00. Dostęp do transmisji uzyskać można tutaj -> https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje. Koszt transmisji to 1 pkt.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020 cz. II

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 03.06.2020 cz. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 47
2 GKS Katowice 44
3 Górnik Łęczna 42
4 Resovia 42
5 Olimpia Elbląg 37
6 Bytovia Bytów 36
7 Stal Rzeszów 33
Pełna tabela