Aktualności

Skład Widzewa na mecz z MFK Frýdek-Místek

Trener Marcin Kaczmarek wybrał jedenastkę, która rozpocznie przedostatni w okresie przygotowawczym sparing. W wyjściowym składzie znalazło się miejsce dla dwóch nowych piłkarzy.

W piątek o 17:00 Widzew Łódź zmierzy się z czeskim MFK Frýdek-Místek. W kadrze na to spotkanie zabrakło dochodzących do pełnej dyspozycji po drobnych urazach Marcela Gąsiora i Marcela Stefaniaka. W pierwszym składzie wyjdą z kolei Marcin Robak i Bartłomiej Poczobut, którzy w ostatnich dniach dołączyli do klubu.

Wyjściowy skład Widzewa:

Patryk Wolański - Łukasz Turzyniecki, Daniel Tanżyna, Sebastian Zieleniecki, Marcel Pięczek, Daniel Mąka, Bartłomiej Poczobut, Adam Radwański, Michael Ameyaw, Rafał Wolsztyński, Marcin Robak.

Rezerwowi:

Wojciech Pawłowski, Jakub Mikołajczak, Sebastian Rudol, Kamil Piskorski, Łukasz Zejdler, Konrad Gutowski, Christopher Mandiangu, Przemysław Kita.

***

Transmisję z meczu przeprowadzi WidzewTV. Początek - o godz. 17:00. Dostęp do transmisji uzyskać można tutaj -> https://tv.widzew.com/najblizsze-transmisje. Koszt transmisji to 1 pkt.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Widzew Łódź - Garbarnia Kraków 14.09.2019

Tabela rozgrywek

4 Znicz Pruszków 16
5 Stal Rzeszów 16
6 Bytovia Bytów 15
7 Widzew Łódź 15
8 Olimpia Elbląg 15
9 Błękitni Stargard 15
10 GKS Katowice 14
Pełna tabela