Aktualności

Sieć COSINUS przedłużyła umowę sponsorską z Widzewem

Sieć szkół COSINUS zdecydowała się na kontynuację współpracy sponsorskiej z Widzewem. Dzięki jej wsparciu kibice będą mogli obejrzeć za darmo transmisję sobotniego sparingu Widzewa ze Stomilem Olsztyn.

COSINUS dołączył do grona firm wspierających klub w sierpniu 2017 r. W ramach współpracy, ta największa i najlepiej rozwijająca się sieć szkół dla dorosłych, obecna jest m.in. na stadionie przy alei Piłsudskiego 138, a także stronie internetowej klubu oraz podczas transmisji meczowych prowadzonych przez WidzewTV.

- Chciałbym, aby Cosinus był szkołą, która łączy, a nie dzieli. Zaangażowałem się we współpracę z Widzewem również dlatego, by nasza oferta mogła łatwiej docierać do kibiców. To duże grono fanów, które - połączone pasją - może również przelać część zaangażowania na edukację. To rozwiązanie obiecujące dla wszystkich. Jednak głównym powodem była chęć wsparcia odbudowy klubu w szybkim powrocie do ekstraklasy. Chcielibyśmy dać sygnał łódzkim przedsiębiorcom, że warto zaufać obecnym włodarzom Widzewa i wesprzeć ich działania - powiedział Jarosław Łukowicz, właściciel firmy.

Szkoła prowadzi edukację dla dorosłych w ramach liceum oraz szkół policealnych, w tym także kierunki medyczne, które kształcą w zawodach poszukiwanych na rynku pracy. Oczywiście cała nauka jest bezpłatna. Sponsor przygotował także specjalną promocję dla kibiców Widzewa uczęszczających do szkół COSINUS. Dzięki dobrym wynikom frekwencji, każda osoba wyznaczona przez szkołę może zrealizować w oficjalnym sklepie Widzewa specjalny bon. Szczegóły promocji znajdują się tutaj -> http://www.cosinus.pl/BonDlaWidzewa.

Na koniec jeszcze jedna dobra informacja. Dzięki wsparciu firmy COSINUS wszyscy kibice Widzewa będą mogli za darmo obejrzeć transmisję sobotniego sparingu ze Stomilem Olsztyn, którą przeprowadzi WidzewTV. Zapraszamy!

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - GKS Katowice 19.10.2019 (cz. II)

Widzew Łódź - GKS Katowice 19.10.2019 (cz. II)

Tabela rozgrywek

1 Resovia 28
2 Widzew Łódź 28
3 GKS Katowice 27
4 Górnik Łęczna 25
5 Olimpia Elbląg 25
6 Stal Rzeszów 24
7 Bytovia Bytów 22
Pełna tabela