Aktualności

Karnety fundowane: Liczna grupa dzieci z Warty w Sercu Łodzi

Ostatnie spotkanie z Gryfem oglądało kilkaset dzieci, które na stadion weszły dzięki karnetom fundowanym. Kolejne grupy mogą w ten sposób obejrzeć najbliższy mecz domowy łodzian - z Bytovią Bytów.

Największą zorganizowaną grupę dzieci i młodzieży w piątkowy wieczór stanowiły dzieci z miejsocowości Warta, których w "Sercu Łodzi" pojawiło się ponad sto. Cała ekipa głośno dopingowała czerwono-biało-czerwonych, a po meczu młodzi kibice mieli okazję przybić “piątki” z zawodnikami Widzewa. Łącznie tego dnia, podobnie jak przy okazji poprzednich spotkań, mecz w ramach zaproszenia na karnety fundowane, obejrzało kilkuset najmłodszych kibiców.

Nadal istnieje możliwość, by zorganizowane grupy, korzystając z tej wyjątkowej formy zaproszeń fundowanych przez klub, mogły obejrzeć ostatni mecz domowy Widzewa w tym roku! To świetna okazja do zarażania pasją do uprawiania sportu, nauki kultury kibicowania i przede wszystkim świetnej zabawy!

Wszystkich chętnych do organizacji przyjazdu zorganizowanej grupy najmłodszych fanów na mecz z Bytovią Bytów zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres marcin.tarocinski@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

GKS Katowice - Widzew Łódź 12.07.2020

Tabela rozgrywek

1 Górnik Łęczna 58
2 Widzew Łódź 55
3 GKS Katowice 54
4 Olimpia Elbląg 47
5 Resovia 46
6 Bytovia Bytów 44
7 Górnik Polkowice 43
Pełna tabela