Aktualności

Serce Łodzi z najwyższą frekwencją w Polsce!

Mecz ze Stomilem Olsztyn przyciągnął na trybuny 15 207 widzów, którzy stworzyli niesamowite widowisko na trybunach, a sama frekwencja była najwyższa w kraju.

Od początku sezonu na meczach w Sercu Łodzi kibice mogą wypełnić stadion w 50%, ale do tego limitu nie są zaliczane osoby zaszczepione, co dało możliwość ponownego tworzenia atmosfery, która stała się wizytówką Widzewa Łódź.

Sobotnie spotkanie ze Stomilem rozegrano o godz. 20:30, a światła jupiterów i liczna publiczność stworzyły wyjątkową otoczkę. Na kibiców czekała specjalna strefa gastronomiczna, a w trakcie zawodów kibice przygotowali efektowną oprawę. Więcej na temat kulisów spotkania można przeczytać tutaj [KLIKNIJ].

Mecz Widzewa cieszył się większym zainteresowaniem niż spotkania rozgrywane na poziomie ekstraklasy. Podobną frekwencję zanotowano w Poznaniu, gdzie mecz Lecha z Lechią Gdańsk obserwowało 14 652 widzów. Co ciekawe, tylko mecze Widzewa i Lecha przyciągnęły ponad 10 tysięcy kibiców. Należy jednak pamiętać, że swojego meczu nie rozegrała warszawska Legia z powodu rywalizacji w europejskich pucharach. Na trzecim stopniu podium ulokowało się spotkanie pomiędzy Cracovią a Jagiellonią Białystok, podczas którego na trybunach zasiadło 6784 kibiców.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela