Aktualności

Serce Łodzi bije także poza dniem meczowym

Doskonała frekwencja na meczach Widzewa przekłada się na pozasportowe aspekty działania klubu. Wiele firm jest zainteresowanych organizacją konferencji, wydarzeń czy spotkań firmowych przy al. Piłsudskiego 138.

Jedną z firm, która skorzystała z oferty Twoje miejsce w Sercu Łodzi jest PKO BP. Bank zaprosił klientów na spotkanie zorganizowane w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na stadionie. W pomieszczeniu z doskonałym widokiem na murawę można doskonale wczuć się w klimat stadionu Widzewa. Sam stadion zrobił na uczestnikach spotkania ogromne wrażenie. Klienci banku zwiedzili cały obiekt z przewodnikiem, w którego rolę wcielił się Marcin Tarociński.

Po zwiedzaniu goście zostali zaproszeniu na pokaz przygotowany przez Gejsza Sushi. Specjały japońskiej kuchni – ramen, sushi czy sashimi przygotowane na miejscu przez restaurację cieszyły się dużym powodzeniem. Następnie goście banku oddali się rozmowom kuluarowym, wielu z nich wyraziło zainteresowanie ofertami przygotowanymi przez klub dla środowiska biznesowego. Wzięli też udział w konkursie, w którym do wygrania były piłki z podpisami zawodników Widzewa.

……………………………………………………………………………………………

Wszystkie firmy zainteresowane organizacją swoich spotkań na stadionie Widzewa prosimy o kontakt:

Łukasz Kolecki (tel. 501 739 282, e-mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Niedziela na obozie w Opalenicy 23.06.2019

Tabela rozgrywek

1 Radomiak Radom 59
2 Olimpia Grudziądz 59
3 GKS Bełchatów 57
4 Elana Toruń 56
5 Widzew Łódź 55
6 Pogoń Siedlce 48
7 Stal Stalowa Wola 48
Pełna tabela