Aktualności

Serce Łodzi bije także poza dniem meczowym

Doskonała frekwencja na meczach Widzewa przekłada się na pozasportowe aspekty działania klubu. Wiele firm jest zainteresowanych organizacją konferencji, wydarzeń czy spotkań firmowych przy al. Piłsudskiego 138.

Jedną z firm, która skorzystała z oferty Twoje miejsce w Sercu Łodzi jest PKO BP. Bank zaprosił klientów na spotkanie zorganizowane w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc na stadionie. W pomieszczeniu z doskonałym widokiem na murawę można doskonale wczuć się w klimat stadionu Widzewa. Sam stadion zrobił na uczestnikach spotkania ogromne wrażenie. Klienci banku zwiedzili cały obiekt z przewodnikiem, w którego rolę wcielił się Marcin Tarociński.

Po zwiedzaniu goście zostali zaproszeniu na pokaz przygotowany przez Gejsza Sushi. Specjały japońskiej kuchni – ramen, sushi czy sashimi przygotowane na miejscu przez restaurację cieszyły się dużym powodzeniem. Następnie goście banku oddali się rozmowom kuluarowym, wielu z nich wyraziło zainteresowanie ofertami przygotowanymi przez klub dla środowiska biznesowego. Wzięli też udział w konkursie, w którym do wygrania były piłki z podpisami zawodników Widzewa.

……………………………………………………………………………………………

Wszystkie firmy zainteresowane organizacją swoich spotkań na stadionie Widzewa prosimy o kontakt:

Łukasz Kolecki (tel. 501 739 282, e-mail: lukasz.kolecki@widzew.com).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela