Aktualności

Sebastian Olczak: Żałuję, że nie mogłem pomóc w niedzielę

Defensor Widzewa Łódź od dłuższego czasu boryka się z dokuczliwym urazem. Z tego powodu opuścił niedzielny mecz z Concordią Elbląg.

Sebastian Olczak w meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki doznał urazu, który dokucza mu już kolejny tydzień. Nie wystąpił przez to w niedzielnym starciu z Concordią Elbląg. - W meczu ze Świtem doznałem dokuczliwej kontuzji. Miałem zmiażdżony mięsień i to wykluczyło mnie z treningów na trzy dni. Dlatego też z Motorem Lubawa nie wyszedłem w pierwszym składzie. Uważam, że zagrałem wtedy poniżej oczekiwań. Nie ukrywam też, że grałem już wówczas z bardzo dokuczliwym bólem, który doskwiera mi do dzisiaj. Z Pelikanem wszedłem na ostatnie piętnaście minut, więc nie odczuwałem żadnego dyskomfortu. Niestety, w ubiegłym tygodniu miałem dość ostre starcie z jednym z chłopaków na treningu i uraz powrócił. Właśnie dlatego nie mogłem wesprzeć drużynę w niedzielnym spotkaniu z Concordią. Żałuję, że nie mogłem pomóc - tłumaczy rozgoryczony defensor.

Wszystko wskazuje jednak na to, że niedzielna absencja to nie koniec problemów. Ból nie znika i Olczak nadal nie trenuje z zespołem. Jego występ w meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki na ten moment stoi pod znakiem zapytania. - Myślałem, że w poniedziałek wrócę do treningów, ale ból nie ustąpił i wszystko wskazuje na to, że czeka mnie jeszcze kilka dni przerwy. Nie chcemy ryzykować. Trzeba wyleczyć ten uraz do końca - mówi zawodnik.


Partner Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Trening 20.10.2017

Trening 20.10.2017

Tabela rozgrywek

1 Sokół Aleksandrów Łódzki 31
2 Widzew Łódź 27
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23
4 Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 23
5 Huragan Morąg 20
6 Legia II Warszawa 19
7 Ursus Warszawa 18
Pełna tabela