Aktualności

Sebastian Olczak: Podstawowy cel został osiągnięty

Strzelec szóstej bramki w wygranym 6:0 pucharowym meczu z LKS-em Kwiatkowice nie ukrywa, że najważniejszy cel zespołu, czyli pewny awans do półfinału rozgrywek, został osiągnięty.

W środowym ćwierćfinałowym spotkaniu wojewódzkiego Pucharu Polski Widzew wygrał na wyjeździe z LKS-em Kwiatkowice 6:0. Pełne 90 minut na boisku zanotował na swoim koncie Sebastian Olczak, który podkreślał, że dopóki gospodarze grali w komplecie (w 56. minucie czerwoną kartkę obejrzał zawodnik LKS-u Łukasz Kubiak), wcale nie było to łatwe spotkanie. - Podeszliśmy do tego meczu tak samo, jak do innych spotkań, bez jakiegokolwiek lekceważenia przeciwnika. Nie jest łatwo grać na tak małym boisku, gospodarze od początku wkładali w spotkanie dużo walki, więc dopóki nie strzeliliśmy drugiej i trzeciej bramki to był to pojedynek może nie tyle, że wyrównany, ale z pewnością sprawa była otwarta - powiedział zawodnik Widzewa.

W 86. minucie Olczak zaskakującym strzałem z boku boiska ustalił końcowy wynik meczu. - Chciałem strzelać, widziałem, że bramkarz rywali jest źle ustawiony i cieszę się, że udało mi się wykorzystać ten błąd. Najważniejsze jednak jest to, że udało nam się osiągnąć podstawowy cel, czyli awans do półfinału - dodał.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Wizyta w SP 6 w Tomaszowie Mazowieckim

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 43
2 Górnik Łęczna 42
3 GKS Katowice 40
4 Resovia 38
5 Olimpia Elbląg 32
6 Stal Rzeszów 30
7 Bytovia Bytów 29
Pełna tabela