Aktualności

Sebastian Olczak nie jest już piłkarzem Widzewa

26-letni zawodnik rozwiązał w piątek 23 lutego kontrakt z klubem za porozumiem stron.

Sebastian Olczak do Widzewa dołączył w przerwie zimowej sezonu 2016/2017. Zwolennikiem jego ściągnięcia do klubu był ówczesny trener czerwono-biało-czerwonych, Przemysław Cecherz, który współpracował z doświadczonym piłkarzem w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki.

Wiosną zeszłego roku Olczak wystąpił w 11 meczach ligowych Widzewa, pięciokrotnie wybiegając na boisko w pierwszym składzie. Minionej jesieni pojawił się na placu gry już jednak tylko raz, w końcówce meczu pierwszej kolejki sezonu 2017/2018, przegranym w Sulejówku z tamtejszą Victorią 1:2. Po zmianie szkoleniowca nie zyskał uznania w oczach trenera Franciszka Smudy i większość rundy jesiennej spędził w drużynie rezerw, zmagając się w międzyczasie z problemami zdrowotnymi.

Zimą, decyzją sztabu szkoleniowego, Olczak został na stałe przesunięty do drugiego zespołu i dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Karierę zawodniczą mogący występować również w obronie 26-letni pomocnik kontynuować będzie poza Widzewem. Dziękujemy za występy w czerwono-biało-czerwonych barwach i życzymy sukcesów w przyszłości.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Widzew Łódź - Górnik Łęczna 21.08.2019 (cz. III)

Tabela rozgrywek

6 Olimpia Elbląg 9
7 Górnik Łęczna 9
8 Błękitni Stargard 9
9 Widzew Łódź 8
10 Lech II Poznań 7
11 Elana Toruń 7
12 Skra Częstochowa 7
Pełna tabela