Aktualności

Salvum Odszkodowania zostało Oficjalnym Sponsorem derbów Łodzi!

Firma Salvum, Oficjalny Sponsor Widzewa Łódź bierze udział w organizacji wielkiego meczu, czyli piłkarskich derbów Łodzi. Dzięki tej współpracy wydarzenie to ma szansę stać się jeszcze większym widowiskiem.

Salvum Odszkodowania jest liderem na rynku odkupu odszkodowań komunikacyjnych, który dodatkowo od lat pomaga w rozwoju polskiego sportu, skupiając się głównie na piłce nożnej. Wspieranie drużyn w całym kraju zgadza się z modelem działalności firmy, opartej na niesieniu pomocy klientom ze wszystkich stron Polski. Salvum wspiera nie tylko znane, wielkie kluby, ale także pomaga mniejszym, jeszcze bardziej angażując się w popularyzowanie aktywności sportowej. To właśnie wydarzenia sportowe doświadczają wielu niezapomnianych emocji, a osiągnięcia profesjonalnych sportowców potrafią inspirować i zachęcać widzów do działania w życiu prywatnym!

Podczas meczu logo firmy pojawi się na nośnikach reklamowych na stadionie, ale także w komunikatach nadawanych podczas przerwy. Dodatkowo Salvum przygotowało specjalną niespodziankę związaną z tym wydarzeniem. Kibice mogą wziąć w konkursie oraz wygrać podwójne, wyjątkowe zaproszenie na derby!

Salvum Odszkodowania pomogło już dziesiątkom tysięcy klientów w odzyskaniu pieniędzy z zaniżonych odszkodowań. Zespół specjalistów firmy składa się z doświadczonych prawników, którzy zdobywali wykształcenie także na zagranicznych uniwersytetach i w znanych kancelariach prawnych. Salvum stawia na elastyczne działanie dopasowane do potrzeb swoich klientów! Każda szkoda komunikacyjna jest najpierw bezpłatnie oraz bez zobowiązań sprawdzana przez firmę, a dopiero później klient decyduje o skorzystaniu z przedstawionej mu oferty!

Więcej o współpracy Widzewa Łódź z Salvum Odszkodowania i o specjalnej promocji sportowej znajdziecie na stronie: www.salvum-widzew.pl.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzewski Klub Biznesu - Orientarium 26.11.2021

Widzewski Klub Biznesu - Orientarium 26.11.2021

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 38
2 Widzew Łódź 35
3 Korona Kielce 32
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 31
5 Sandecja Nowy Sącz 30
6 ŁKS Łódź 28
7 GKS Tychy 27
Pełna tabela