Aktualności

Salvum Odszkodowania od ponad dwóch lat wspiera Widzew

Lider branży odkupu zaniżonych odszkodowań w Polsce jest partnerem klubu z al. Piłsudskiego 138 od początku 2018 roku. Obecnie to jedna z najważniejszych firm współpracujących z klubem.

Początek tej relacji datuje się na luty 2018 roku. - W Salvum wierzymy, że kierując się zasadami fair play, ciężką pracą i wytrwałością możemy osiągnąć sukces. Postanowiliśmy wspierać polski sport, ponieważ podziwiamy pasję i zaangażowanie zawodników, którzy stanowią dla nas inspirację. Jestem przekonany, że nawiązanie współpracy z tak znaną marką, jak Widzew Łódź, będzie owocować sukcesami dla obydwu stron - mówił przy okazji podpisania umowy prezes Salvum Wojciech Dudkiewicz (WIĘCEJ).

Wówczas trzecioligowy Widzew walczył z trenerem Franciszkiem Smudą u steru o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Niezwykle emocjonująca wiosna, już z Salvum Odszkodowania na pokładzie, dała upragnioną promocję i sprzyjała zacieśnianiu dalszej współpracy między firmą a klubem. Co ważne, przymusowy, wydłużony postój w drugiej lidze nie przeszkodził Slavum w zwiększeniu zaangażowania w Widzew. Dlatego w sierpniu 2019 roku lider branży odkupu zaniżonych odszkodowań w Polsce, dotychczas jeden z partnerów klubu, zyskał status jego oficjalnego sponsora (SZCZEGÓŁY).

W ramach współpracy logo Salvum, poza bandami przy murawie, znajduje się również na banerach umieszczonych na koronie stadionu. Ważną częścią umowy jest obecność logotypu firmy na koszulkach piłkarzy, w których widzewiacy występują w oficjalnych rozgrywkach. Salvum ma też specjalną ofertę dla kibiców Widzewa, której szczegóły znaleźć można na stronie: https://salvum-widzew.pl/. Firma regularnie kieruje do fanów czerwono-biało-czerwonych akcje promocyjne. Organizuje też dla nich konkursy z nagrodami.

Dziękujemy Salvum za zaangażowanie i pomoc w odbudowie Widzewa. Cieszymy się, że jesteście z nami i wspólnie dążymy do lepszej, pełnej sukcesów przyszłości!

>> WYWIAD Z PREZESEM SALVUM ODSZKODOWANIA (PRZECZYTAJ) <<


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Widzew II Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki 22.01.2022

Tabela rozgrywek

1 Miedź Legnica 44
2 Widzew Łódź 39
3 Korona Kielce 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32
5 Sandecja Nowy Sącz 31
6 GKS Tychy 30
7 Chrobry Głogów 29
Pełna tabela