Aktualności

Salvum Odszkodowania - nowy partner Widzewa

Nowym partnerem łódzkiego klubu została firma Salvum, która pomaga poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać należne im odszkodowanie.

Firma Salvum jest liderem branży odkupu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Dzięki pomocy specjalistów każdy, kto był uczestnikiem stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego może bez żadnych zobowiązań sprawdzić, czy wypłacone odszkodowanie nie zostało zaniżone. Salvum oferuje usługi w zakresie odkupu, a także reprezentowania klientów w sądzie. Klienci, którzy skorzystali z oferty Salvum, podkreślają wysoką jakość obsługi, szybkość działania i wysokie dopłaty do odszkodowania. Usługi Salvum obejmują ponadto szkody majątkowe, osobowe, rolnicze i inne.

- W Salvum wierzymy, że kierując się zasadami fair play, ciężką pracą i wytrwałością możemy osiągnąć sukces. Postanowiliśmy wspierać polski sport, ponieważ podziwiamy pasję i zaangażowanie zawodników, którzy stanowią dla nas inspirację. Jestem przekonany, że nawiązanie współpracy z tak znaną marką, jak Widzew Łódź będzie owocować sukcesami dla obydwu stron - mówi prezes Salvum Wojciech Dudkiewicz.

Obecnie firma jest oficjalnym sponsorem jednego z najbardziej utytułowanych polskich zespołów siatkarskich - PGE Skry Bełchatów, a także partnerem Wisły Kraków. Aspiracje właścicieli Salvum na tym się jednak nie kończą. Plany na przyszłość obejmują podpisanie umów z kolejnymi drużynami polskich lig, rywalizującymi w różnych dyscyplinach sportu.

Współpraca między Salvum a Widzewem niesie także wiele korzyści dla kibiców. Każdy, kto podpisze umowę z firmą Salvum Odszkodowania - oprócz gwarancji dodatkowych pieniędzy - otrzyma w prezencie do wyboru:

  • spersonalizowaną koszulkę Widzewa Łódź,
  • oryginalną piłkę z autografami zawodników i trenera Franciszka Smudy,
  • lub podwójne zaproszenie do strefy VIP na dowolny mecz Widzewa.

Więcej informacji o ofercie znajdziecie na stronie www.salvum-widzew.pl Odwiedźcie także stronę naszego partnera: www.salvum.com.pl.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Widzew Łódź - Pogoń Siedlce (wokół meczu) 12.10.2019

Tabela rozgrywek

1 Resovia 27
2 Widzew Łódź 27
3 GKS Katowice 26
4 Górnik Łęczna 24
5 Olimpia Elbląg 21
6 Bytovia Bytów 21
7 Stal Rzeszów 21
Pełna tabela