Aktualności

Salvum Odszkodowania na dłużej z Widzewem

Firma Salvum Odszkodowania przedłuża współpracę z łódzkim klubem na kolejny sezon, zwiększając swoje zaangażowanie we wsparciu Widzewa.

W lutym 2020 roku minęły dwa lata, odkąd Salvum podjęło się współpracy z klubem z al. Piłsudskiego 138. Od tego momentu obie strony chwaliły sobie wspólne działania, stale roszerzając ich zakres i towarzysząc sobie na drodze sportowych awansów. W 2019 roku firma zmieniła swój status ze Złotego Sponsora na Oficjalnego Sponsora, a w sierpniu bieżącego roku władze Salvum zdecydowały się na zwiększenie swojego zaangażowania finansowego, co będzie związane ze zwiększeniem ekspozycji loga firmy na koszulkach czerwono-biało-czerwonych. W przypadku zrealizowania wszystkich założeń nowego porozumienia do kasy klubu wpłynie 50 procent więcej środków niż w okresie obowiązywania poprzedniej umowy z Salvum.

- Widzew Łódź to klub z bogatą historią, wielką renomą i popularnością w województwie łódzkim i na terenie całego kraju. Współpraca z Widzewem daje nam nowe możliwości dotarcia do lokalnej grupy odbiorców, a ekspozycja naszego logo na trykotach pierwszej drużyny, na bandach okalających boisko czy w klubowych w social mediach to elementy, które wpisują się w prowadzoną przez nas długofalową strategię zwiększania rozpoznawalności naszej marki w Polsce. Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do sukcesów sportowych Widzewa i liczymy na sukcesy drużyny w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi - powiedział Wojciech Dudkiewicz, właściciel firmy Salvum.

Salvum Odszkodowania jest liderem branży odkupu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Dzięki pomocy specjalistów każdy, kto był uczestnikiem stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego może bez żadnych zobowiązań sprawdzić czy wypłacone odszkodowanie nie zostało zaniżone. Salvum oferuje usługi w zakresie odkupu, a także reprezentowania klientów w sądzie. Klienci, którzy skorzystali z oferty Salvum, podkreślają wysoką jakość obsługi, szybkość działania i wysokie dopłaty do odszkodowania. Oferta Salvum obejmuje ponadto szkody majątkowe, osobowe, rolnicze i inne.


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź 17.04.2021

Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź 17.04.2021

Tabela rozgrywek

4 ŁKS Łódź 43
5 GKS Tychy 41
6 Arka Gdynia 39
7 Widzew Łódź 35
8 Puszcza Niepołomice 34
9 Miedź Legnica 33
10 Odra Opole 33
Pełna tabela