Aktualności

Salvum Odszkodowania dalej gra z Widzewem!

Firma Salvum Odszkodowania, specjalizująca się w pomocy osobom, które otrzymały zaniżone odszkodowanie z OC i AC, przedłużyła umowę sponsorską z Widzewem na sezon 2018/2019.

Firma Salvum Odszkodowania dołączyła do grona partnerów Widzewa przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Korzyści płynące ze współpracy dla obu stron przeważyły o tym, że firma zdecydowała się na jej przedłużenie na cały sezon 2018/2019. Logo Salvum Odszkodowania nadal będzie można znaleźć na bandach okalających stadion oraz na stronie internetowej klubu. W portalach społecznościowych Widzewa prezentowane będą również informacje dotyczące wyjątkowych ofert, promocji czy konkursów dedykowanych specjalnie kibicom łódzkiego klubu. Aktualną ofertę można znaleźć pod adresem www.salvum-widzew.pl

- Cieszę się, że możemy dalej towarzyszyć Widzewowi w drodze powrotnej na szczyt Ekstraklasy. Współpraca z łódzkim klubem ma realny wpływ na wzrost znajomości naszej firmy na terenie nie tylko województwa, ale i całego kraju. Dzięki temu możemy nieść pomoc kolejnym kierowcom, którzy w ostatnich latach uczestniczyli w kolizji i nie otrzymali odpowiedniego odszkodowania - mówi Wojciech Dudkiewicz, prezes firmy Salvum Odszkodowania.

Firma Salvum jest liderem branży odkupu zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych. Dzięki pomocy specjalistów każdy, kto był uczestnikiem stłuczki, kolizji lub wypadku drogowego może bez żadnych zobowiązań sprawdzić, czy wypłacone odszkodowanie nie zostało zaniżone. Salvum oferuje usługi w zakresie odkupu, a także reprezentowania klientów w sądzie. Klienci, którzy skorzystali z oferty Salvum podkreślają wysoką jakość obsługi, szybkość działania i wysokie dopłaty do odszkodowania. Usługi Salvum obejmują ponadto szkody majątkowe, osobowe, rolnicze i inne.

Więcej informacji o ofercie firmy znaleźć można na stronie www.salvum.com.pl.

*****

Wszystkie firmy zainteresowane przedłużeniem istniejącej bądź nawiązaniem nowej współpracy partnerskiej z Klubem zapraszamy do kontaktu z kierownikiem ds. pozyskiwania sponsorów Łukaszem Koleckim (tel. +48 501 739 282, mail: lukasz.kolecki@widzew.com).

 


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź 09.05.2021

Tabela rozgrywek

7 Miedź Legnica 43
8 Odra Opole 42
9 Sandecja Nowy Sącz 40
10 Widzew Łódź 40
11 Chrobry Głogów 39
12 Korona Kielce 35
13 Puszcza Niepołomice 34
Pełna tabela